EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Emir Bermuda – Paralel Evren Günceleri
{"key":"t1"}

Emir Bermuda – Paralel Evren Günceleri

Emir Bermuda’nın yeni teklisi “Paralel Evren Günceleri” video klibiyle birlikte Avrupa Müzik etiketiyle yayında!

Alternatif müzik sahnesinin Ankaralı temsilcisi Emir Bermuda, 2019 yılında yayınlamaya başladığı teklilerine bir yenisini daha ekliyor. Paralel Evren Günceleri, Emir Bermuda’nın kendisi ve zaman kavramıyla ilgili yaşadığı hesaplaşmaları aktardığı 2 parçalık single’ı Kendimle Geçirdiğim Günler’in devamı ve tamamlayıcısı niteliğinde. Emir Bermuda bu parçada, yaşamında karşısına çıkan tüm ihtimalleri, “şöyle olsaydı ne olurdu”ları, pişmanlıkları ve “keşke”leri alternatif bir gerçeklikte, paralel bir evrende kendisiyle karşılaştığı bir hikaye üzerinden anlatıyor.

Pop, hip-hop ve indie rock gibi farklı türlerde ürettiği parçalarıyla Emir Bermuda, “genre-bender” bir yaklaşıma sahip. Bermuda, müziğe limitsiz bakış açısıyla milenyum çocuklarının üstüne dayatılmış suni hayatı delmeye çalışıyor. Kendi psikolojisinden bile emin değilken, jenerasyonunun üzerindeki manevi ağırlığı kaldırmayı amaçlıyor.

Dış mekan çekimleri Ankara’nın Tulumtaş bölgesinde, iç mekan çekimleri Fenomen Studio’da gerçekleşen video klip SekizKırk tarafından çekildi. Paralel Evren Günceleri’nin video klibi YouTube’da Music Play kanalında yayında.

 

 

Söz-Müzik, Prodüksiyon, Miks: Emir Bermuda
Prodüktör: Emir Bermuda, Onurcan Mudun
Fotoğraflar: Çağın Başkan
Styling: Sezen Yüksel
Cover Art: Berre Su Yanlıç
Menajerlik: BBI Music Co.

Yönetmen: Mert Güncüer
Görüntü Yönetmeni: Deniz Göçmen
Reji Asistanı: Taha Bayramoğlu
Set Asistanı: Berk Yazıcıoğlu
Set Amiri: Efe Güncüer
Set Fotoğrafçısı: Utkucan Öksüz
Videoart: Cansu Topaloğlu
Oyuncular: Mehmet Numanbayraktaroğlu, Miray Kotil
Renk: Melih Aydınat

 

Emir Bermuda'nın yeni teklisi "Paralel Evren Günceleri" video klibiyle birlikte Avrupa Müzik etiketiyle yayında! Alternatif müzik sahnesinin Ankaralı temsilcisi Emir Bermuda, 2019 yılında yayınlamaya başladığı teklilerine bir yenisini daha ekliyor. Paralel Evren Günceleri, Emir Bermuda'nın kendisi ve zaman kavramıyla ilgili yaşadığı hesaplaşmaları aktardığı 2 parçalık single’ı Kendimle Geçirdiğim Günler’in devamı ve tamamlayıcısı niteliğinde. Emir Bermuda bu parçada, yaşamında karşısına çıkan tüm ihtimalleri, “şöyle olsaydı ne olurdu”ları, pişmanlıkları ve “keşke”leri alternatif bir gerçeklikte, paralel bir evrende kendisiyle karşılaştığı bir hikaye üzerinden anlatıyor. Pop, hip-hop ve indie rock gibi farklı türlerde ürettiği parçalarıyla Emir Bermuda, "genre-bender" bir yaklaşıma sahip. Bermuda, müziğe limitsiz…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*