EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Famille Venzdei vol 2

Famille Venzdei vol 2

2019 yılının Kasım ayında faaliyete geçen bağımsız müzik kolektifi ve plak şirketi Venzdei Music’in yıl dönümüne özel hazırlanan ve ilk serisi geçtiğimiz aralık ayında yayınlanan “Famille Venzdei” albümünün ikincisi, bu sene 17 Aralık tarihinde dinleyicilere sunulacak.

Uzun süredir üzerinde çalışılan albümün 35 parçalık bir trackliste sahip olması dikkat çekerken, albümde; amo, Carlas Brutal, Cult352, KAYA, Livamia, Naskas, NİL, Özeren, Pascha, Todorov ve VBS’in çeşitli solo parçalarıyla ve düetlerle karşımıza çıkması bekleniyor. Yoğun bir ekibin çalıştığı albümün altyapılarında Rexart, Pascha, Oggxie, saiwron, Doçend, genzo gibi yetenekli prodüktörlerin imzası bulunuyor.

“Famille Venzdei, Vol.2” için, şirketin kurucusu ve aynı zamanda Venzdei Music artistlerinden olan Naskas şu cümleleri kuruyor:

“Benim ve tüm ekibimin gece gündüz üzerinde çalıştığı bir albüm… Birbirinden farklı soundlar ile dinleyici karşısına çıkmaya ve herkesi şaşırtmaya hazırlanıyoruz. Bu albümün, uzun yıllar sektörde izi kalsın istiyoruz ve bütün çabamız bunun için. Kapak çalışmasıyla, içindeki şarkılarla, konseptiyle, gala partisiyle… Her açıdan ses getireceğine yürekten inanıyoruz. Yayın tarihi geldiğinde bütün sevenlerimizin desteğini bekliyoruz!”

 

 

 

2019 yılının Kasım ayında faaliyete geçen bağımsız müzik kolektifi ve plak şirketi Venzdei Music’in yıl dönümüne özel hazırlanan ve ilk serisi geçtiğimiz aralık ayında yayınlanan “Famille Venzdei” albümünün ikincisi, bu sene 17 Aralık tarihinde dinleyicilere sunulacak. Uzun süredir üzerinde çalışılan albümün 35 parçalık bir trackliste sahip olması dikkat çekerken, albümde; amo, Carlas Brutal, Cult352, KAYA, Livamia, Naskas, NİL, Özeren, Pascha, Todorov ve VBS’in çeşitli solo parçalarıyla ve düetlerle karşımıza çıkması bekleniyor. Yoğun bir ekibin çalıştığı albümün altyapılarında Rexart, Pascha, Oggxie, saiwron, Doçend, genzo gibi yetenekli prodüktörlerin imzası bulunuyor. “Famille Venzdei, Vol.2” için, şirketin kurucusu ve aynı zamanda Venzdei Music artistlerinden…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*