EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Gökçe Kuran – Bir Yanım

Gökçe Kuran – Bir Yanım

Gökçe Kuran ile vites arttırıyoruz. “Bir Yanım” ile dansa hazırbmısınız?

Gökçe Kuran, solo projesinin ilk şarkısı “Bir Hayal Seç” ile bizi duygulandırdıktan sonra şimdi de “Bir Yanım” ile herkesi retro bir havada dansa davet ediyor.

Elektronik – Syntwave tarzı olan “Bir Yanım”ın söz ve müziği Gökçe Kuran’a ait. Mix ve mastering kısmı da kendi ellerinde hayat bulan şarkı 80’ler ve 90’lar tarzında esintilerle, tüm dijital mecralarda beğenimize sunuldu.

Parçanın video klip aşamasında ise yine Furkan Işıldar imzası yer almakta.

 

 

 

Gökçe Kuran ile vites arttırıyoruz. “Bir Yanım” ile dansa hazırbmısınız? Gökçe Kuran, solo projesinin ilk şarkısı “Bir Hayal Seç” ile bizi duygulandırdıktan sonra şimdi de “Bir Yanım” ile herkesi retro bir havada dansa davet ediyor. Elektronik - Syntwave tarzı olan “Bir Yanım”ın söz ve müziği Gökçe Kuran’a ait. Mix ve mastering kısmı da kendi ellerinde hayat bulan şarkı 80’ler ve 90’lar tarzında esintilerle, tüm dijital mecralarda beğenimize sunuldu. Parçanın video klip aşamasında ise yine Furkan Işıldar imzası yer almakta.     https://www.youtube.com/watch?v=bKy7RuGnQ8I&ab_channel=G%C3%B6k%C3%A7eKuran   https://open.spotify.com/artist/4Vxbvo7lfXKC9I1kGQIQWP?si=K0wFU_Q7RXaxTuWzBw_EsA&dl_branch=1

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*