EDİTÖRDEN
Anasayfa / Genel / Hatice Hamarat – İstanbul

Hatice Hamarat – İstanbul

“İstanbul” Hatice Hamarat’ın ilk single çalışması. Edebiyat dünyasından tanıdığımız şair ve yazar uzun süredir müzikle ilgilenmekte. Bas gitarist olarak adım attığı müzik kariyerine solo çalışmaları ile devam eden müzisyen ilk single çalışmasını geçtiğimiz günlerde yayınladı.

“İstanbul” derin sözleri ve sanatçının dingin vokal tarzı ile öne çıkıyor. Parçanın söz ve müziği Hatice Hamarat’ a ait, düzenlemesi ise yetenekli müzisyen Reha Hendem tarafından yapıldı. Safa Hendem, Mehmet Cem Ünal ve Ahmet Kalabay süreçte aktif rol alan isimler. Parçanın kayıtları Sessanayii’ de gerçekleştirildi. Modern soundlar ile klasik öğeleri bir araya getiren parça, son dönemin dikkat çeken eserlerinden.

 

 

"İstanbul" Hatice Hamarat'ın ilk single çalışması. Edebiyat dünyasından tanıdığımız şair ve yazar uzun süredir müzikle ilgilenmekte. Bas gitarist olarak adım attığı müzik kariyerine solo çalışmaları ile devam eden müzisyen ilk single çalışmasını geçtiğimiz günlerde yayınladı. "İstanbul" derin sözleri ve sanatçının dingin vokal tarzı ile öne çıkıyor. Parçanın söz ve müziği Hatice Hamarat' a ait, düzenlemesi ise yetenekli müzisyen Reha Hendem tarafından yapıldı. Safa Hendem, Mehmet Cem Ünal ve Ahmet Kalabay süreçte aktif rol alan isimler. Parçanın kayıtları Sessanayii' de gerçekleştirildi. Modern soundlar ile klasik öğeleri bir araya getiren parça, son dönemin dikkat çeken eserlerinden.   https://www.youtube.com/watch?v=5PWNh09Pnhk&ab_channel=HaticeHamarat-Topic   https://open.spotify.com/track/0D2t3dtYKiqkCX77eZif4V?si=76fce31886704d3b

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 3 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*