EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / İrem Eren – İhanet

İrem Eren – İhanet

İrem Eren, müzikal kariyerine “İhanet” isimini verdiği yeni şarkısıyla devam ediyor.

Sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Mehmet Egemen Dervişoğlu’na ait olan “İhanet”in mix masteringi Samet Önder Kök imzası taşıyor. Gen 5+1 Studio’da kayda alınan şarkının gitarında Yiğit Efe Sevindik yer alıyor. “İhanet” Hilmi Özer yönetmenliğinde kliplendirildi.

İstanbul doğumlu İrem Eren, sporseverlerin yakinen tanıdığı isimler arasındadır. 8 yaşında başladığı futbol kariyeri 13 yaşında anlaştığı Galatasaray A.Ş. ile profesyonellik kazandı. 16 yaşında Beşiktaş’a transfer olan Eren, sayısız başarının ardından 2018 yılında müzikle ilgilenmeye başlamıştır. 2019 yılında O Ses Türkiye’ye katılan ve ikinci tura yükselmeyi başaran başarılı müzisyen, 2020 yılında ise “Bu Aşk” isimli single’ı ile profesyonel müzik dünyasına giriş yaptı.

“İhanet” 15 Ekim’de Avrupa Müzik markasıyla yayında. Video klip ise şarkı ile eş zamanlı MuzikPlay kanalında yerini aldı.

 

 

 

İrem Eren, müzikal kariyerine “İhanet” isimini verdiği yeni şarkısıyla devam ediyor. Sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Mehmet Egemen Dervişoğlu’na ait olan “İhanet”in mix masteringi Samet Önder Kök imzası taşıyor. Gen 5+1 Studio’da kayda alınan şarkının gitarında Yiğit Efe Sevindik yer alıyor. “İhanet” Hilmi Özer yönetmenliğinde kliplendirildi. İstanbul doğumlu İrem Eren, sporseverlerin yakinen tanıdığı isimler arasındadır. 8 yaşında başladığı futbol kariyeri 13 yaşında anlaştığı Galatasaray A.Ş. ile profesyonellik kazandı. 16 yaşında Beşiktaş’a transfer olan Eren, sayısız başarının ardından 2018 yılında müzikle ilgilenmeye başlamıştır. 2019 yılında O Ses Türkiye’ye katılan ve ikinci tura yükselmeyi başaran başarılı müzisyen, 2020 yılında ise “Bu Aşk” isimli single’ı ile profesyonel müzik dünyasına giriş yaptı.…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*