EDİTÖRDEN

Asrın

90 yılında kurulan ve ilk albümlerini 96 yılında, ikinci albümlerini bir yıl sonrasında yayınlayan AF grubundan tanıdığımız Asrın yoluna daha sonra solo olarak devam etti ve 99 yılında ise ilk solo albümü “Bunu Bil”i yayınladı.

O günden bugüne çeşitli mekanlarda konserlerine devam eden müzisyen geçtiğimiz günlerde yeni albümü “Af Band” ile kapımızı çaldı. Seyhan Müzik etiketi ile yayınlanan albümde o unutulmayan “Kızancıklar” ile de yeniden buluşuyoruz. Asrın bu haftaki “Kare AS” konuğumuz ve işte her daim vazgeçemedikleri, o başucu albümleri?

Metallica – Black Album (1991)

Metallica – And Justice For All (1988)

MFÖ – M.V.A.B. (1995)

Manowar – Kings Of Metal (1988)

 

Asrın
90 yılında kurulan ve ilk albümlerini 96 yılında, ikinci albümlerini bir yıl sonrasında yayınlayan AF grubundan tanıdığımız Asrın yoluna daha sonra solo olarak devam etti ve 99 yılında ise ilk solo albümü “Bunu Bil”i yayınladı. O günden bugüne çeşitli mekanlarda konserlerine devam eden müzisyen geçtiğimiz günlerde yeni albümü “Af Band” ile kapımızı çaldı. Seyhan Müzik etiketi ile yayınlanan albümde o unutulmayan “Kızancıklar” ile de yeniden buluşuyoruz. Asrın bu haftaki “Kare AS” konuğumuz ve işte her daim vazgeçemedikleri, o başucu albümleri? Metallica - Black Album (1991) Metallica - And Justice For All (1988) MFÖ - M.V.A.B. (1995) Manowar - Kings Of…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 3.12 ( 4 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*