EDİTÖRDEN

Pınar Ayhan

96 ve 97 yıllarında Eurovision Türkiye elemelerinde ikinci olan müzisyen 2000 yılında birinci olarak ülkemizi bu şarkı yarışmasında temsil etmeye hak kazanmıştı ve ülkemizin aldığı derece onunculuk olmuştu. Çeşitli yerlerde sahne aldıktan ve TV’ler için programlar hazırladıktan sonra ilk albümü “Duyuyor musun”u iki sene önce yayınlamıştı.

Daha sonrası “Cango’ya Türküler” isimli bir ortak projede yer alan Ayhan’ın yeni albümü “İkimiz İçin” ise Baha Müzik etiketi ile henüz çok yeni dinleyicisi ile buluştu. Kendisini bu hafta “Kare As” sayfalarımızda konuk ediyoruz ve başucu albümlerini öğreniyoruz.

Adele – 21 (2011)
Zara & İstanbul Flamenko 5’lisi (2012)
Bebo y Cigala – Làgrimas Negras (2003)
Coldplay – A Rush Of Blood To The Head (2002)

 

Pınar Ayhan
96 ve 97 yıllarında Eurovision Türkiye elemelerinde ikinci olan müzisyen 2000 yılında birinci olarak ülkemizi bu şarkı yarışmasında temsil etmeye hak kazanmıştı ve ülkemizin aldığı derece onunculuk olmuştu. Çeşitli yerlerde sahne aldıktan ve TV’ler için programlar hazırladıktan sonra ilk albümü “Duyuyor musun”u iki sene önce yayınlamıştı. Daha sonrası “Cango’ya Türküler” isimli bir ortak projede yer alan Ayhan’ın yeni albümü “İkimiz İçin” ise Baha Müzik etiketi ile henüz çok yeni dinleyicisi ile buluştu. Kendisini bu hafta “Kare As” sayfalarımızda konuk ediyoruz ve başucu albümlerini öğreniyoruz. Adele - 21 (2011) Zara & İstanbul Flamenko 5’lisi (2012) Bebo y Cigala - Làgrimas Negras…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 5 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*