EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / KAYIP NESİL, Konser Turnesine Başlıyor

KAYIP NESİL, Konser Turnesine Başlıyor

KAYIP NESİL, Turneye Marmara Bölgesi’nden başlıyor!

Üniversite konserleri ve festivallerden tanıdığımız sevilen alternatif gruplarımızdan Kayıp Nesil, Sakarya, Düzce, İstanbul ve Bolu konserleriyle turneye başlıyor.

2019 başlarında OnAir Sahne bağımsız müzisyenler platformundan çıkan “Biraz Deli” isimli teklileri ile müzikseverlere merhaba diyen grup, kısa bir süre önce “Bakırköy Ne Tarafta?” isimli 5 şarkılık bir EP çıkardı. Grubun aynı zamanda “Alternatif Sahne” karma albümünde de bir şarkısı yer alıyor.

2019’u bol yeni şarkı, bol konser içerikli müzikle dolu dolu geçiren Kayıp Nesil, 2020’de konserlere ağırlık verecek ve müzikseverlerle buluşacak.

 

 

KAYIP NESİL, Turneye Marmara Bölgesi’nden başlıyor! Üniversite konserleri ve festivallerden tanıdığımız sevilen alternatif gruplarımızdan Kayıp Nesil, Sakarya, Düzce, İstanbul ve Bolu konserleriyle turneye başlıyor. 2019 başlarında OnAir Sahne bağımsız müzisyenler platformundan çıkan “Biraz Deli” isimli teklileri ile müzikseverlere merhaba diyen grup, kısa bir süre önce “Bakırköy Ne Tarafta?” isimli 5 şarkılık bir EP çıkardı. Grubun aynı zamanda “Alternatif Sahne” karma albümünde de bir şarkısı yer alıyor. 2019’u bol yeni şarkı, bol konser içerikli müzikle dolu dolu geçiren Kayıp Nesil, 2020’de konserlere ağırlık verecek ve müzikseverlerle buluşacak.   https://www.youtube.com/watch?v=GB4WlJ4OniY&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=YFoo38lDWuQ   https://open.spotify.com/album/4WgmkuDI9gd1bD6LyOzRrO?si=MxMseCd_SSi-8AcdTSzKHg

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*