EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Kuzey Fest Tema Vakfı’nın “Yaşamı Yeniden Yeşerteceğiz” Sloganı ile Başlıyor

Kuzey Fest Tema Vakfı’nın “Yaşamı Yeniden Yeşerteceğiz” Sloganı ile Başlıyor

Kuzey Fest Tema Vakfı’nın “Yaşamı Yeniden Yeşerteceğiz” Sloganı ile Başlıyor!

2019 yılında ilk kez gerçekleşen ve yaza damga vuran Kuzey Fest, 1 yıllık aranın ardından 5-6-7-8 Ağustos 2021’de Sinop’ta gerçekleşiyor.

Edip Akbayram’dan maNga’ya; Sagopa Kajmer’den Pentagram’a; Emre Aydın’dan Gazapizm’e toplamda 24 sanatçı ve grubun sahne alacağı Kuzey Fest; ülkemizde çıkan orman yangınları sebebi ile zarar gören bölgelerin tekrardan ağaçlandırılması için Tema Vakfı ‘nın başlattığı kampanyaya KuzeyFest Ailesi olarak 1500 fidan bağışında bulunuyor.

Müziğin yıldız isimleriyle 4 gün boyunca sınırsız müzik ve eğlencenin adresinde olacak. Kuzey Fest; Türkiye’nin en mutlu şehri Sinop’ta yeşilin ve mavinin buluşma noktasında keyifli bir kamp deneyimi ve festival heyecanını sunmaya hazır.

Kuzey Fest; Karadeniz’in eşsiz doğasında katılımcılarını bekliyor.

 

5 Ağustos

Manga
Gazapizm
Emir Can İğrek
Kendimden Hallice
Köfn
Sidar Baran Taş

6 Ağustos

Sagopa Kajmer
Buray
İlkay Akkaya
Mavi Gri
Ceren Gündoğdu
Çağan Şengül & Yasir Miy

7 Ağustos

Edip Akbayram
Pentagram
Ozbi
Yaşlı Amca
Cihan Mürtezaoğlu
Deli Müjgan

8 Ağustos

Emre Aydın
Pera
No.1
İkilem
Mary Jane
Caner Öner

Kuzey Fest Tema Vakfı’nın “Yaşamı Yeniden Yeşerteceğiz” Sloganı ile Başlıyor! 2019 yılında ilk kez gerçekleşen ve yaza damga vuran Kuzey Fest, 1 yıllık aranın ardından 5-6-7-8 Ağustos 2021’de Sinop’ta gerçekleşiyor. Edip Akbayram’dan maNga’ya; Sagopa Kajmer’den Pentagram’a; Emre Aydın’dan Gazapizm’e toplamda 24 sanatçı ve grubun sahne alacağı Kuzey Fest; ülkemizde çıkan orman yangınları sebebi ile zarar gören bölgelerin tekrardan ağaçlandırılması için Tema Vakfı 'nın başlattığı kampanyaya KuzeyFest Ailesi olarak 1500 fidan bağışında bulunuyor. Müziğin yıldız isimleriyle 4 gün boyunca sınırsız müzik ve eğlencenin adresinde olacak. Kuzey Fest; Türkiye’nin en mutlu şehri Sinop’ta yeşilin ve mavinin buluşma noktasında keyifli bir kamp deneyimi…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*