EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Levvera – Hep Bi Laf

Levvera – Hep Bi Laf

Reggae grubu Bosphoroots’un vokalisti olarak tanıdığımız Levvera, reggae, hip-hop prodüktörü ve DJ’i Genjah ile ortaklaşa hazırladığı “Hep Bi Laf” adlı teklisinde bir kez daha buluşuyor. Yüksek enerjili, reggae’nin pozitif titreşimlerini hissedeceğiniz yeni tekli 18 Haziran tarihinde Eazy Now & BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

Daha önce Genjah’ın “Ocelot Riddim” adlı albümünde, “Rasta, Asi ve Kaba Çocuk” adlı parçada bir araya gelen ikilinin ”Hep Bi Laf” isimli yeni teklisinin mix ve mastering çalışmalarında ise rap sahnesinin önemli MC ve beatmaker’larından Da Poet imzası bulunuyor.

Hep Bi Laf adlı yeni tekli BBI Music Co. temsilciliğinde Eazy Now etiketi ile tüm dijital platformlarda yayında.

 

 

 

Söz: Levvera
Müzik: Genjah
Mix-Mastering: Da Poet
Cover Art: Alço Oğuz
Fotoğraflar: Berkay Öktem
Label: Eazy Now & BBI Music Co.

 

Reggae grubu Bosphoroots’un vokalisti olarak tanıdığımız Levvera, reggae, hip-hop prodüktörü ve DJ'i Genjah ile ortaklaşa hazırladığı “Hep Bi Laf” adlı teklisinde bir kez daha buluşuyor. Yüksek enerjili, reggae’nin pozitif titreşimlerini hissedeceğiniz yeni tekli 18 Haziran tarihinde Eazy Now & BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlardaki yerini aldı. Daha önce Genjah'ın "Ocelot Riddim" adlı albümünde, "Rasta, Asi ve Kaba Çocuk" adlı parçada bir araya gelen ikilinin ''Hep Bi Laf'' isimli yeni teklisinin mix ve mastering çalışmalarında ise rap sahnesinin önemli MC ve beatmaker'larından Da Poet imzası bulunuyor. Hep Bi Laf adlı yeni tekli BBI Music Co. temsilciliğinde Eazy Now etiketi…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*