EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Lider – Tüf / Garaj Müzik

Lider – Tüf / Garaj Müzik

Lider’in, Garaj Müzik etiketiyle aralıklarla yayımladığı 6 parçalık single çalışmasından oluşan “Tüf” albümünün tamamı, tüm dijital platformlarda yerini aldı. Albümden son olarak “Kimsenin Olmadı” şarkısı klibi ile birlikte dinleyicisi ile buluştu.

Albümü bir volkan patlamasına benzeten Lider, albüm içerisindeki şarkıları da patlama sonucu oluşan parçalara benzetiyor. Sert ve dinamik alt yapılarında kalemini ustaca kullanan sanatçı, duygu yoğunluğu yüksek şarkılarında; ikili ilişkiler, zaman, yaşam, pişmanlık, mücadele ve kazanma arzusu gibi kavramları kendi iç dünyasından dış dünyaya haykırıyor. Albümün tüm mix ve mastering işlemlerini Hasan Azze üstlenirken; prodüktör koltuğunda ise Avro ve FatBeat yenilikçi dokunuşlarıyla albümü renklendiriyor.

 

 

Lider’in, Garaj Müzik etiketiyle aralıklarla yayımladığı 6 parçalık single çalışmasından oluşan “Tüf” albümünün tamamı, tüm dijital platformlarda yerini aldı. Albümden son olarak “Kimsenin Olmadı” şarkısı klibi ile birlikte dinleyicisi ile buluştu. Albümü bir volkan patlamasına benzeten Lider, albüm içerisindeki şarkıları da patlama sonucu oluşan parçalara benzetiyor. Sert ve dinamik alt yapılarında kalemini ustaca kullanan sanatçı, duygu yoğunluğu yüksek şarkılarında; ikili ilişkiler, zaman, yaşam, pişmanlık, mücadele ve kazanma arzusu gibi kavramları kendi iç dünyasından dış dünyaya haykırıyor. Albümün tüm mix ve mastering işlemlerini Hasan Azze üstlenirken; prodüktör koltuğunda ise Avro ve FatBeat yenilikçi dokunuşlarıyla albümü renklendiriyor.   https://www.youtube.com/watch?v=fREraco09y8&ab_channel=netdm%C3%BCzik   https://open.spotify.com/album/6KldpofVIUhTyEPyGDw6wI?si=kwj-NxLcSw-izGdrJZaIgg

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*