EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Mavi Zebra – Kabullenmem Gerek

Mavi Zebra – Kabullenmem Gerek

Indie, disco, funk türlerindeki üretimlerini solo projesi Mavi Zebra ismiyle paylaşan Aytuğ Erdil, Kabullenmem Gerek adlı yeni EP’sini yayınladığı son parça Unutuyorum Seni ile dinleyicisiyle buluşturdu!

Bu yeni EP’sinde tür olarak daha çok R&B ve indie pop sound’una yakınlaşan ve enerjik bir atmosfer yaratan Mavi Zebra, mini albümünü “Unutuyorum Seni” ile noktalarken, farklı üretimlerinin müjdecisi oluyor.

Mavi Zebra’nın “Kabullenmem Gerek” adlı yeni EP’si, son teklisi ”Unutuyorum Seni’ ile birlikte tüm dijital platformlarda yayında.

 

 

Söz, Müzik: Aytuğ Erdil
Mix: Aytuğ Erdil
Mastering: Bryan Shortell
Label: BBI Music Co.

 

Indie, disco, funk türlerindeki üretimlerini solo projesi Mavi Zebra ismiyle paylaşan Aytuğ Erdil, Kabullenmem Gerek adlı yeni EP'sini yayınladığı son parça Unutuyorum Seni ile dinleyicisiyle buluşturdu! Bu yeni EP'sinde tür olarak daha çok R&B ve indie pop sound’una yakınlaşan ve enerjik bir atmosfer yaratan Mavi Zebra, mini albümünü "Unutuyorum Seni" ile noktalarken, farklı üretimlerinin müjdecisi oluyor. Mavi Zebra'nın "Kabullenmem Gerek" adlı yeni EP'si, son teklisi ''Unutuyorum Seni' ile birlikte tüm dijital platformlarda yayında.   https://www.youtube.com/watch?v=TrpmygertSI&ab_channel=BBIMusicCo.   Söz, Müzik: Aytuğ Erdil Mix: Aytuğ Erdil Mastering: Bryan Shortell Label: BBI Music Co.   https://open.spotify.com/album/6zRfaGrFEdfLpxSfhUtuRw?si=TGWG2CLXTvWG6cPXt1ylSg

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.7 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*