EDİTÖRDEN
Anasayfa / Genel / Menekşe Zeynep Kurt – Sus

Menekşe Zeynep Kurt – Sus

Müziğin eğitiminden gelen, opera hem de caz alanında kendisini geliştiren Menekşe Zeynep Kurt, alternatif tınılı ilk teklisi “Ne Olur Beni Sev” ile dinleyicilerin beğenisini kazanmıştı.

Şimdi ise Menekşe Zeynep Kurt, yine alternatif tınıların izinden giden yeni teklisi “Sus” ile terk edilişlere naif ve hüzünlü bir serzenişte bulunuyor!

Kınay Production etiketiyle dinleyicilerle buluşan, sözü ve müziği Menekşe Zeynep Kurt’a ait olan “Ne Olur Beni Sev”in düzenlemesi Gündüzcan Çetinkaya imzası taşırken, kapak tasarımı ise Emre Yılmaz tarafından yapıldı.

Teklide akustik ve elektro gitarda Ozan Doğan Ariz, trombonda Güneş Karaduman ve basta Gündüzcan Çetinkaya yer aldı.

Menekşe Zeynep Kurt, “Sus”u “Herkes mutlaka bir kez terk edilmiştir. Ben de şarkımda terk edilişlere naif ama hüzünlü bir serzenişte bulunarak bu olayı kendi gözümden anlatıyorum. Dilerim bu duygusallığı dinleyiciye de geçirebilirim.” cümleleri ile tanımlıyor.

“Sus” tüm dijital platformlarda.

 

Müziğin eğitiminden gelen, opera hem de caz alanında kendisini geliştiren Menekşe Zeynep Kurt, alternatif tınılı ilk teklisi “Ne Olur Beni Sev” ile dinleyicilerin beğenisini kazanmıştı. Şimdi ise Menekşe Zeynep Kurt, yine alternatif tınıların izinden giden yeni teklisi “Sus” ile terk edilişlere naif ve hüzünlü bir serzenişte bulunuyor! Kınay Production etiketiyle dinleyicilerle buluşan, sözü ve müziği Menekşe Zeynep Kurt’a ait olan “Ne Olur Beni Sev”in düzenlemesi Gündüzcan Çetinkaya imzası taşırken, kapak tasarımı ise Emre Yılmaz tarafından yapıldı. Teklide akustik ve elektro gitarda Ozan Doğan Ariz, trombonda Güneş Karaduman ve basta Gündüzcan Çetinkaya yer aldı. Menekşe Zeynep Kurt, “Sus”u “Herkes mutlaka bir…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.45 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*