EDİTÖRDEN
Anasayfa / DOSYALAR / Müzik Ekspres 8 Yaşında

Müzik Ekspres 8 Yaşında

8 yıl önce yayın hayatına merhaba dedik. 

O günden bugüne pop, rock, metal, caz, rap, hiphop, türkü, etnik, klasik aklınıza ne gelirse samimi olan her müziğin, her müzisyenin yanında olmaya çalıştık.

İlk senemizde alternatif müzik ödülleri düzenledik ve birçok albüme, klibe desteğimizle ismimizi ekledik.

Bu süreçte birçok müzisyen, müzik emekçisi, yapımcı, basın danışmanı, menajer, organizatör ve elbette çok değerli okuyucular kazandık. O kadar mutluyuz ki; 

Geçtiğimiz sene yine çok değerli müzisyen dostlarımızın bize dair duygu ve düşüncelerini almıştık ki birçoğunu yeniden rahatsız etmek istemedik. Bu sene de dostlarımızın kapısını çaldık ve birçoğu yeni tanıştığımızdı, eminim daha yıllar boyunca birlikte olacaktık. 

Sözü çok daha fazla uzatmak istemiyorum ve kendilerine bırakıyorum. Her birinin kalbine; seslerine, notalarına sarıldığım gibi sarılıyorum ve birlikte nice mutlu yılları karşılayalım istiyorum. İyi ki varsınız demişsiniz, iyi ki varız diyorum. Hepinizi çok seviyorum.

Unutmayalım: Alternatif Ruhun Gıdasıdır.

Sevgimle

Kadri Karahan

 

 

Not: Video sıralaması tarafıma iletilme sırasıdır, katılan müzisyen dostlarımız alfabetik olarak şu şekildedir. 

Arif Şahin, Alaz Pesen, Ari Aliciyan, Barış Çapkın, Buğrahan Çayır, Cansu Özcömert, Çağrı Çığ Sığırcı, Emre Berkün, Evren Mevlanaoğlu, Ezgi Pekel, Ferit Tunçer, Gökçe Kasacı, Gramafonia, İrem Arslan, İsmail Karayün, Kerem D., Layla Puliçe, Levent Özer, Mesud Paragan, Murat Türkücüoğlu, Mustafa Toklucu, Nejat G, Nesil, Onur Gökce, Özlem Ertuğ, Sevtap Ünal, Sine’m, Taha Gürbüz, Tolga Görsev, Umut Adan, Umut Yunus Ateş, Vedat Sakman, Vincent Baykal Ada, Yasemin Mana.

 

8 yıl önce yayın hayatına merhaba dedik.  O günden bugüne pop, rock, metal, caz, rap, hiphop, türkü, etnik, klasik aklınıza ne gelirse samimi olan her müziğin, her müzisyenin yanında olmaya çalıştık. İlk senemizde alternatif müzik ödülleri düzenledik ve birçok albüme, klibe desteğimizle ismimizi ekledik. Bu süreçte birçok müzisyen, müzik emekçisi, yapımcı, basın danışmanı, menajer, organizatör ve elbette çok değerli okuyucular kazandık. O kadar mutluyuz ki;  Geçtiğimiz sene yine çok değerli müzisyen dostlarımızın bize dair duygu ve düşüncelerini almıştık ki birçoğunu yeniden rahatsız etmek istemedik. Bu sene de dostlarımızın kapısını çaldık ve birçoğu yeni tanıştığımızdı, eminim daha yıllar boyunca birlikte olacaktık. …

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.78 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*