EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Müzikist Doğa Atölyesi 27 – 29 Ağustos’ta Gebze’de

Müzikist Doğa Atölyesi 27 – 29 Ağustos’ta Gebze’de

üzikist Doğa Atölyesi 4. yılında 27-29 Ağustos tarihlerinde, katılımcılarına farklı bir deneyim yaşatmak için doğanın kalbine davet ediyor.

MDA 2021, aralıksız sanat paylaşımını hedefleyen, doğayla sanatı buluşturan, gün boyu atölyeler, söyleşiler, konserler ve gösterilerle doyasıya eğlenceyi, birlikte öğrenmeyi ve paylaşımı bir arada sunuyor. Bu yıl da alanında usta isimlerden oluşan festival, Kocaeli’nin Troltunga Gebze Köyü’nde gerçekleşecek.

MDA’nın bu yılki programı şu şekilde;

Atölyeler;

ukulele atölyesi (Ukulele Ankara)
gitar atölyesi (Onur Kahvecioğlu)
ritim atölyesi (Yasin Kayırtar)
polifonik vokal (Korist – Onur Kahvecioğlu)
yoga (Elvan Özsel)
şamanik çember (Elvan Özsel)
fotoğrafçılık (Vildan Kalkanlı)
iklim krizi atölyesi (Tema Vakfı – Nurten Ümit)

maske atölyesi (Ece Haskan)
poi (Elvan Özsel)
forest mandala (MDA kolektifi)
gece masalları (Dilber Koç)
doğa-müzik-gönüllülük (İnal Aydınoğlu)

Konserler; Onur Kahvecioğlu, Rümeysa Çamdereli, Yiğit Doğrutekin, Ritus ve Celal Turgut.

Bu yıl pandemi dolayısıyla organizasyon, sınırlı sayıda katılımcıya ev sahipliği yapacak. Ayrıca festival, pandemi döneminde zor süreç geçiren müzisyenleri desteklemek için Müzikist destekçilerine çağrıda bulundu. Böylelikle Müzikist gönüllüleri festival bileti alarak, Müzikist’e destek olabilecek. Sınırlı sayıda bilet biletinial.com’da satışa sunuldu.

Daha fazla ayrıntı için www.muzikist.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

üzikist Doğa Atölyesi 4. yılında 27-29 Ağustos tarihlerinde, katılımcılarına farklı bir deneyim yaşatmak için doğanın kalbine davet ediyor. MDA 2021, aralıksız sanat paylaşımını hedefleyen, doğayla sanatı buluşturan, gün boyu atölyeler, söyleşiler, konserler ve gösterilerle doyasıya eğlenceyi, birlikte öğrenmeyi ve paylaşımı bir arada sunuyor. Bu yıl da alanında usta isimlerden oluşan festival, Kocaeli’nin Troltunga Gebze Köyü’nde gerçekleşecek. MDA’nın bu yılki programı şu şekilde; Atölyeler; ukulele atölyesi (Ukulele Ankara) gitar atölyesi (Onur Kahvecioğlu) ritim atölyesi (Yasin Kayırtar) polifonik vokal (Korist – Onur Kahvecioğlu) yoga (Elvan Özsel) şamanik çember (Elvan Özsel) fotoğrafçılık (Vildan Kalkanlı) iklim krizi atölyesi (Tema Vakfı - Nurten Ümit) maske…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*