EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Nasıl Yani – Bahar

Nasıl Yani – Bahar

Nasıl Yani’nin yeni single çalışması “Bahar”, Bragi Productions etiketiyle 9 Nisan’da tüm dijital platformlarda yerini aldı. Bahar, kırık bir kalbi kabullenmeyi ve sevgiliye karşı hissedilen bir eksiklik duygusunu içeriyor. Aynı zamanda güçlü gitar melodileri ve sözleriyle birlikte, bu sevgi eksikliği hissinin kararlılığını da ifade ediyor.

Nasıl Yani, sözleri ve müziği ile dinleyicisinde yarattığı ilk duygusal etkiyi uzun süreler korumayı hedefleyen ve söz-müzik-karakter üçlüsünde diretilen doktrinleri aşmak için sınırları zorlayan; bas gitarda Onur Kerem Özmen’ in, elektro gitarda Mehmet Dilşad Peker’in, davulda Tolga Kaya’nın, klavyede Yağmur Kerestecioğlu’nun ve vokalde Berkay İlhan’ın bulunduğu alternatif bir müzik grubudur.

 

Söz: Berkay İlhan
Müzik: Mehmet Dilşad Peker, Berkay İlhan
Vokal: Berkay İlhan
Gitar: Mehmet Dilşad Peker
Bas Gitar: Onur Kerem Özmen
Klavye: Yağmur Kerestecioğlu
Davul: Tolga Kaya
Keman: Onur Keskin
Kayıt & Mix & Mastering: Yağmur Kerestecioğlu
Kapak Tasarım: Emre Musaoğlu
Yapım: Bragi Productions

 

 

 

 

 

Nasıl Yani’nin yeni single çalışması “Bahar”, Bragi Productions etiketiyle 9 Nisan’da tüm dijital platformlarda yerini aldı. Bahar, kırık bir kalbi kabullenmeyi ve sevgiliye karşı hissedilen bir eksiklik duygusunu içeriyor. Aynı zamanda güçlü gitar melodileri ve sözleriyle birlikte, bu sevgi eksikliği hissinin kararlılığını da ifade ediyor. Nasıl Yani, sözleri ve müziği ile dinleyicisinde yarattığı ilk duygusal etkiyi uzun süreler korumayı hedefleyen ve söz-müzik-karakter üçlüsünde diretilen doktrinleri aşmak için sınırları zorlayan; bas gitarda Onur Kerem Özmen' in, elektro gitarda Mehmet Dilşad Peker'in, davulda Tolga Kaya'nın, klavyede Yağmur Kerestecioğlu'nun ve vokalde Berkay İlhan'ın bulunduğu alternatif bir müzik grubudur.   Söz: Berkay İlhan Müzik:…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*