EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Naz Laçin – Hadi Bye

Naz Laçin – Hadi Bye

Naz Laçin, ikinci şarkısı “Hadi Bye” ile müzikseverlerin karşına çıkıyor.

Yeni çalışma “Hadi Bye”ın sözü ve müziği Alp Civan imzası taşıyor. Düzenlemesini Celil Yavuz’un yaptığı şarkının akustik ve elektro gitarları Caner Güneysu tarafından çalındı.

Geçtiğimiz aylarda yayımladığı “Hayırdır Anlamadım?” isimli çıkış şarkısıyla profesyonel müzik dünyasına adım atan Naz Laçin, müzik kariyerine “Hadi Bye” ile devam ediyor.

Naz Laçin’e ait “Hadi Bye” isimli single’ı tüm dijital platformlarda Onur Ögden imzalı video klibi ise YouTube MuzikPlay’de bulabilirsiniz.

 

 

 

 

Naz Laçin, ikinci şarkısı “Hadi Bye” ile müzikseverlerin karşına çıkıyor. Yeni çalışma “Hadi Bye”ın sözü ve müziği Alp Civan imzası taşıyor. Düzenlemesini Celil Yavuz’un yaptığı şarkının akustik ve elektro gitarları Caner Güneysu tarafından çalındı. Geçtiğimiz aylarda yayımladığı “Hayırdır Anlamadım?” isimli çıkış şarkısıyla profesyonel müzik dünyasına adım atan Naz Laçin, müzik kariyerine “Hadi Bye” ile devam ediyor. Naz Laçin’e ait “Hadi Bye” isimli single’ı tüm dijital platformlarda Onur Ögden imzalı video klibi ise YouTube MuzikPlay’de bulabilirsiniz.   https://www.youtube.com/watch?v=ulP9cP9K3Ek&ab_channel=MuzikPlay   https://open.spotify.com/track/5hjukf5lwGwoLUxpasSCWL?si=lbF36K4IQPaCpy2aVq5reg    

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.65 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*