EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Neslihan Engin – Akustik

Neslihan Engin – Akustik

Neslihan Engin’in “Akustik” ismini verdiği dört şarkılık canlı / akustik kayıtlardan olusan EP’si Rinata Entertainment etiketi ile yayınlandı.

Sözü ve müziği kendisine ait, ilk albümünde yer alan “Git Burdan”, “Kaçtım; ikinci albümünde yer alan “Yara” ve “Limanım Olur musun” isimli şarkılarının akustik kayıtlarının yer aldığı bu mini çalışma bir süre önce yayınladığı yeni single çalışması “Yollarında” ile yakın zamanda yayınlayacağı yeni şarkısı öncesi dinleyicilerine küçük bir sürpriz adeta.

Neslihan Engin Akustik”, Kadri Karahan’ın kapak fotoğrafı ile tüm dijital platformlarda yayında.

 

 

Neslihan Engin’in “Akustik” ismini verdiği dört şarkılık canlı / akustik kayıtlardan olusan EP’si Rinata Entertainment etiketi ile yayınlandı. Sözü ve müziği kendisine ait, ilk albümünde yer alan “Git Burdan”, “Kaçtım; ikinci albümünde yer alan “Yara” ve “Limanım Olur musun” isimli şarkılarının akustik kayıtlarının yer aldığı bu mini çalışma bir süre önce yayınladığı yeni single çalışması “Yollarında” ile yakın zamanda yayınlayacağı yeni şarkısı öncesi dinleyicilerine küçük bir sürpriz adeta. Neslihan Engin Akustik”, Kadri Karahan’ın kapak fotoğrafı ile tüm dijital platformlarda yayında.   https://www.youtube.com/watch?v=lpW7Zl0jsOM&ab_channel=netdm%C3%BCzik https://www.youtube.com/watch?v=N9IVif5IsBU&ab_channel=NeslihanEngin https://www.youtube.com/watch?v=JxN4IkgQahY&ab_channel=M%C3%BCzikEkspres   https://open.spotify.com/album/1oCGIXpZtYIs5y6gDUfOO4?si=iyuQ8ZPJRHyCN63VXENwJg

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*