EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Rubato – Sezen Aksu Şarkıları / Bayhan Müzik

Rubato – Sezen Aksu Şarkıları / Bayhan Müzik

Rubato’nun yeni projesi “Sezen Aksu Şarkıları” albümü Bayhan Müzik yapımcılığında yayınlandı.

Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün tarafından kurulan, kendine has tarzları ve sahne performansları ile adından söz ettiren Rubato, kariyerlerinin 5. stüdyo albümü Rubato / Sezen Aksu Şarkıları Bayhan Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Müzisyenlik kariyerlerinde, sahne ve albüm kayıtlarında uzun yıllar birlikte çalıştıkları Sezen Aksu’nun şarkıları bu kez Rubato yorumu ile bir albümde toplandı.

Söz ve bestesini Sezen Aksu’nun yaptığı, sanatçının külliyatında kültleşmiş şarkılarından bir repertuar oluşturan grup, albüm kayıtlarını büyük bir titizlikle gerçekleştirdi. Merakla beklenen “Rubato / Sezen Aksu Şarkıları” albümlerinin açılışını geçtiğimiz yıl “Tutuklu” ile yapan Rubato, albümlerinde Gidemem, Tükeneceğiz, Yazık, Sorma, Sultanım, Perişanım Şimdi ve Gidiyorum’u yorumlayarak arşivlik bir albüme imza attı. Albümün açılışı ile ilk video klip “Gidemem” yayına girdi.

 

 

Rubato'nun yeni projesi "Sezen Aksu Şarkıları" albümü Bayhan Müzik yapımcılığında yayınlandı. Türkiye'nin önde gelen müzisyenleri Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün tarafından kurulan, kendine has tarzları ve sahne performansları ile adından söz ettiren Rubato, kariyerlerinin 5. stüdyo albümü Rubato / Sezen Aksu Şarkıları Bayhan Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı. Müzisyenlik kariyerlerinde, sahne ve albüm kayıtlarında uzun yıllar birlikte çalıştıkları Sezen Aksu'nun şarkıları bu kez Rubato yorumu ile bir albümde toplandı. Söz ve bestesini Sezen Aksu'nun yaptığı, sanatçının külliyatında kültleşmiş şarkılarından bir repertuar oluşturan grup, albüm kayıtlarını büyük bir titizlikle gerçekleştirdi. Merakla beklenen "Rubato / Sezen Aksu Şarkıları" albümlerinin açılışını…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.88 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*