EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Sagopa Kajmer & Go-khan – Yunus

Sagopa Kajmer & Go-khan – Yunus

Sagopa Kajmer mahlası ile tanınan Yunus Özyavuz’un yeni mini albümü Yunus EP erişime açıldı. Ünlü müzisyen yeni çalışmasını Go-Khan ile ortak hazırladığı EP’isini 17 Ağustos Pazartesi günü saat 17.00’de paylaşıma açtı. Bu tarih, aynı zamanda sanatçının doğum günü olması ile de dikkat çekiyor.

Toplamda 5 parçadan oluşan albüm, beraberinde 5 de klip getirdi. Melankolia Müzik etiketi altında dijital müzik platformlarındaki yerini alan parçalarda altyapı Gökhan Özyavuz (Go-Khan), Scratch’ler Sagopa Kajmer’e, Mix ve Mastering ise Ozinga Productions’tan Utku Ünsal’a ait.

Sagopa Kajmer’in yeni albümü Yunus EP kısa zamanda trend listelerinde üst sıralardaki yerini aldı.

 

Yunus EP’nin giriş şarkısı Pankart’ın prodüksiyonu Go-khan tarafından yapıldı. Ona harika scratchleriyle Sagopa Kajmer eşlik ediyor. Bir binanın girişinden başlayan klip gizemli bir şekilde ilerleyerek çatıda şarkıyla bitiyor ancak kısa bir film tadındaki video diğer şarkılarda devam ediyor.

 

Yunus EP’nin 2. gözbebeği Zamanla! Sagopa Kajmer diğer şarkılarda olduğu gibi scratchleriyle Go-Khan’ın harika beatine eşlik ediyor. Pankart’ın devamı şeklinde ilerleyen klipte Sagopa Kajmer Go-khan’ın izini sürmeye devam ediyor.

 

Yunus Ep’nin 3. ve en duygusal şarkılarından biri olan Küreksiz Kayıklar’ın beati Go-khan’a ve scratchler Sagopa Kajmer’e ait. Bu klipte aradığını bulmaya kararlılığını gösteren Sagopa Kajmer, açıkdenizde küreksiz bir kayık ile sürüklenirken belkide şarkıda iç dünyasını dışa vuruyor ama bakalım kayık nerede kıyıya vuracak.

 

Yunus EP’nin 4. şarkısı Korsan’ın prodüksiyonu Sagopa Kajmer’den ve ona gitarıyla kuzeni Gökhan Özyavuz eşlik ediyor. İlk 3 şarkının devamı şeklinde hikayeleşen klibin çekimleri alışılagelmişin dışında, stüdyodan bağımsız olarak açıkhavada harika bir manzara eşliğinde tamamlanmıştır.

 

Yunus EP’nin 5. ve final şarkısı Saklama Bulurlar prodüksiyonunda yine Sagopa Kajmer’i ve gitarda Gökhan Özyavuz’u görüyoruz. Kliplerin bir dizi hikaye olarak devam ettiği Yunus EP’de ilk 4 şarkıdan bağımsız olan tek performans klibidir,

 

Sagopa Kajmer mahlası ile tanınan Yunus Özyavuz’un yeni mini albümü Yunus EP erişime açıldı. Ünlü müzisyen yeni çalışmasını Go-Khan ile ortak hazırladığı EP’isini 17 Ağustos Pazartesi günü saat 17.00’de paylaşıma açtı. Bu tarih, aynı zamanda sanatçının doğum günü olması ile de dikkat çekiyor. Toplamda 5 parçadan oluşan albüm, beraberinde 5 de klip getirdi. Melankolia Müzik etiketi altında dijital müzik platformlarındaki yerini alan parçalarda altyapı Gökhan Özyavuz (Go-Khan), Scratch’ler Sagopa Kajmer’e, Mix ve Mastering ise Ozinga Productions’tan Utku Ünsal’a ait. Sagopa Kajmer’in yeni albümü Yunus EP kısa zamanda trend listelerinde üst sıralardaki yerini aldı.   https://www.youtube.com/watch?v=GgUTCJ4OqNs Yunus EP'nin giriş şarkısı Pankart'ın…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*