EDİTÖRDEN
Anasayfa / Genel / Serkan Sönmezocak – deb

Serkan Sönmezocak – deb

 

deb albümü 3 şarkıdan oluşan, çoğunlukla elektronik müzik öğelerinin kullanıldığı, stüdyoda kaydedilen vokallerin deneysel bir şekilde şarkılara harmanlanarak futuristik bir anlayışla aranje edildiği, dinamik ve enerjik bir yapıya sahip dikkat çekici bir şarkılardan oluşan albüm bu tarzı sevenler için dinlenesi bir albüm. Şarkıların hazırlanışında özgür bir anlayışın hakim olduğu prodüktörlüğünü Serkan Sönmezocak’ın yaptığı yapımını Radox Music Production tarafından yayınlanan DEB albümü şimdi tüm dijital platformlarda.

Hakkında:

20 Temmuz’da İstanbul’da doğan Serkan Sönmezocak, bir çok müzisyenin var olduğu aile konservatuarı olarak adlandırdığı çocukluk ortamında müzikle doğup, müziğe yönelmiş ve bu konuda kendini eğitip geliştirmiştir.
2003 yılında Altın Koza Film ödüllerinde jüri oy birliği ile”Gen” filmi en iyi müzik ödülüne layık görülmüştür.

Alihan Samedov, Kirpi gibi dünyaca tanınmış sanatçıların müzik prodüktörlüğünü ve aranjörlüğünü üstlendiği albümlerde world müzik ve alternatif müzik türleri üzerine farklı sentezlemeler deneyerek; “Buddha Bar” ve “Siddharta” gibi albüm serilerinde ve completion albümlerde beste ve aranjeleriyle yer almıştır. Bunlardan en bilinenleri; “My Name is Kirpi”,”The Song”, “Sen Gelmez Oldun”, “Yaz Akşamı” adlı eserlerdir.

Ülkemizde ve dünya müziğinde sayısız albümde aranjör ve besteci olarak önemli çalışmalara imza atan Serkan Sönmezocak birçok önemli sanatçının dışında halen İlhan İrem ve Alihan Samedov’a konserlerde tuşlu çalgılarda eşlik etmektedir. Kurucusu olduğu Radox Music Production’da yapımcı prodüktör olarak müzik sektörü
için kanal kimlik müzikleri, belgesel, film müzikleri ve Jingle üretmeye devam etmektedir.

Ayrıca uluslararası onaylı sanat ve müzik terapisi eğitimi ve sertifikası bulunan Serkan Sönmezocak; Psikoterapist Mehmet Çağan ile birlikte müziğin iyileştirici terapileri ile ilgili çok özel bir çalışmayı hayata geçirmenin hazırlığı içindedir.

 

https://www.youtube.com/watch?v=kVI1gr-W704&ab_channel=SerkanS%C3%B6nmezocak   deb albümü 3 şarkıdan oluşan, çoğunlukla elektronik müzik öğelerinin kullanıldığı, stüdyoda kaydedilen vokallerin deneysel bir şekilde şarkılara harmanlanarak futuristik bir anlayışla aranje edildiği, dinamik ve enerjik bir yapıya sahip dikkat çekici bir şarkılardan oluşan albüm bu tarzı sevenler için dinlenesi bir albüm. Şarkıların hazırlanışında özgür bir anlayışın hakim olduğu prodüktörlüğünü Serkan Sönmezocak’ın yaptığı yapımını Radox Music Production tarafından yayınlanan DEB albümü şimdi tüm dijital platformlarda. Hakkında: 20 Temmuz’da İstanbul’da doğan Serkan Sönmezocak, bir çok müzisyenin var olduğu aile konservatuarı olarak adlandırdığı çocukluk ortamında müzikle doğup, müziğe yönelmiş ve bu konuda kendini eğitip geliştirmiştir. 2003 yılında Altın Koza Film ödüllerinde jüri oy birliği ile"Gen"…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*