EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Sokak Ağzı – Bir Tarafım Ölü / Jeremy Production Studios

Sokak Ağzı – Bir Tarafım Ölü / Jeremy Production Studios

2008 yılından 2019 yılına kadar farklı isimler altında müzik hayatını sürdüren grup, 2019 yılında Sokak Ağzı ismiyle 12 şarkılık ilk stüdyo albümü Tüm Gölgeler’i yayınladı. Dinleyicileri tarafından çok sevilen ve albümün çıkış şarkısı olan “Doğar Güneş Karanlığa” müzik sektöründe önde gelen bir çok ismin dikkatini çekti. Sokak Ağzı, vokal ve elektrik gitarda Abdulkadir Çığşar, bas gitarda Eren Mustafa Uysal’dan oluşuyor.

Sözü-müziği, vokal ve gitarlarda Abdulkadir Çığşar, bas gitarda Eren Mustafa Uysal, mix ve mastering’i de Abdulkadir Çığşar imzası taşıyan 10 şarkının yer aldığı “Bir Tarafım Öldü” albümü, insanların hayatında olup, biten mutsuzluklara dikkat çekiyor. Yaşadığımız döneme dair insan ilişkilerini, zorlukları ilgi çekici gitar tonları ve düzenlemesiyle gün yüzüne çıkaran albüm, rock- grunge müzik severlerin dikkatini çekmeye hazırlanıyor.

“Bir Tarafım Öldü”Jeremy Production Studios etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

 

Söz & Müzik: Abdulkadir Çığşar

Vokal & Gitar: Abdulkadir Çığşar

Bas Gitar: Eren Mustafa Uysal

Kayıt-Mix-Mastering: Abdulkadir Çığşar

 

 

2008 yılından 2019 yılına kadar farklı isimler altında müzik hayatını sürdüren grup, 2019 yılında Sokak Ağzı ismiyle 12 şarkılık ilk stüdyo albümü Tüm Gölgeler’i yayınladı. Dinleyicileri tarafından çok sevilen ve albümün çıkış şarkısı olan “Doğar Güneş Karanlığa” müzik sektöründe önde gelen bir çok ismin dikkatini çekti. Sokak Ağzı, vokal ve elektrik gitarda Abdulkadir Çığşar, bas gitarda Eren Mustafa Uysal’dan oluşuyor. Sözü-müziği, vokal ve gitarlarda Abdulkadir Çığşar, bas gitarda Eren Mustafa Uysal, mix ve mastering’i de Abdulkadir Çığşar imzası taşıyan 10 şarkının yer aldığı “Bir Tarafım Öldü” albümü, insanların hayatında olup, biten mutsuzluklara dikkat çekiyor. Yaşadığımız döneme dair insan ilişkilerini, zorlukları…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*