EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Taha Özer – Artist

Taha Özer – Artist

 

Sosyal medya üzerinden geniş bir kitleye sahip olan; sahne şovları, yaşam tarzı ve çevresiyle adından sıklıkla söz ettiren Taha Özer’in yeni şarkısı ”Artist” tüm müzik platformlarında yayınlandı.

”Taha Özer”; bu şarkısı ile sahne bakımından rekor kıracağı ve yeni adımlar atacağı bir yaz hedeflediğini dile getirerek; bir önceki dönemde pandemi koşulları sebebi ile kapandığımız süreçte sahnelerin, müziğin ve aslında hayatta aktif olmanın önemini de yeni şarkısında dinleyicisine keyifli bir dille aktardı.

“Artist” şarkısı aslında genel olarak insanların sahip olduğu şeylerin bir rastlantı veya şans olmadığını; uğraş ve kimi zaman gözükmeyen emeklerin sonucu olduğunu vurguluyor.

Sözü ve ve bestesi Koray Albayrak imzası taşıyan şarkının düzenlemesinde Opirus Müzik’in imzası var.
Klip yönetmenliğini İzzet Güneş’in yaptığı şarkıda ”Taha Özer”in yaz atmosferine ve enerjisine uyum sağlayan klibi de çok iddialı.

”Taha Özer”in, WediaCorp Music etiketiyle yayınlanan ”Artist” isimli yeni şarkısı video klibiyle Taha Özer Youtube kanalında ve tüm dijital platformlarda yayında.

 

https://www.youtube.com/watch?v=02sNijcETM4&ab_channel=Taha%C3%96zer   Sosyal medya üzerinden geniş bir kitleye sahip olan; sahne şovları, yaşam tarzı ve çevresiyle adından sıklıkla söz ettiren Taha Özer'in yeni şarkısı ''Artist'' tüm müzik platformlarında yayınlandı. ''Taha Özer''; bu şarkısı ile sahne bakımından rekor kıracağı ve yeni adımlar atacağı bir yaz hedeflediğini dile getirerek; bir önceki dönemde pandemi koşulları sebebi ile kapandığımız süreçte sahnelerin, müziğin ve aslında hayatta aktif olmanın önemini de yeni şarkısında dinleyicisine keyifli bir dille aktardı. “Artist” şarkısı aslında genel olarak insanların sahip olduğu şeylerin bir rastlantı veya şans olmadığını; uğraş ve kimi zaman gözükmeyen emeklerin sonucu olduğunu vurguluyor. Sözü ve ve bestesi Koray…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*