EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Uğurcan Benice – Vaktin Var Mı?

Uğurcan Benice – Vaktin Var Mı?

Uğurcan Benice’nin yeni single çalışması “Vaktin Var Mı?” 9 Nisan’da Bragi Productions etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.

“Vaktin Var Mı?”, şehrin koşuşturmacasından ve insanların yalnızlığından bıkmış bir merhaba şarkısı. Bir yerde kahve içmeyi, bisiklete binmeyi ve insanların birbirini sevmeye hasret duyduğu tüm hisleri yansıtan şarkının sözleri Uğurcan Benice’ye ait. “Vaktin Var Mı?”nın aranje ve mix çalışmaları Onur Taşkan, mastering çalışması ise Süha Duran tarafından yapıldı.

Uğurcan Benice’nin yeni single çalışması “Vaktin Var Mı?” 9 Nisan’da Bragi Productions etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.

 

Söz & Müzik: Uğurcan Benice
Producer & Arranger: Onur Taşkan
Mastering: Süha Duran
Kapak Tasarım: @kalpaksiz
Yapım: Bragi Productions

 

 

 

Uğurcan Benice’nin yeni single çalışması “Vaktin Var Mı?” 9 Nisan’da Bragi Productions etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı. “Vaktin Var Mı?”, şehrin koşuşturmacasından ve insanların yalnızlığından bıkmış bir merhaba şarkısı. Bir yerde kahve içmeyi, bisiklete binmeyi ve insanların birbirini sevmeye hasret duyduğu tüm hisleri yansıtan şarkının sözleri Uğurcan Benice’ye ait. “Vaktin Var Mı?”nın aranje ve mix çalışmaları Onur Taşkan, mastering çalışması ise Süha Duran tarafından yapıldı. Uğurcan Benice’nin yeni single çalışması “Vaktin Var Mı?” 9 Nisan’da Bragi Productions etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.   Söz & Müzik: Uğurcan Benice Producer & Arranger: Onur Taşkan Mastering: Süha Duran Kapak Tasarım: @kalpaksiz Yapım:…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*