EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Ulaş Ekim – Sessizlik Biter Mi?

Ulaş Ekim – Sessizlik Biter Mi?

Ulaş Ekim’den “Sessizlik Biter Mi?” albümüne yeni bir bakış

Şubat ayının ilk haftasında yayınlanan “Sessizlik Biter Mi?” albümü ile akıllara “Aklımda Bu Yaz”, “Bu Dünya Senin İçin” gibi hitlerini dolayan Ulaş tekrardan kollarını sıvadı ve parçalar nihai hallerini Deluxe versiyonda bulmuş oldu. Bunlara ek olarak üç yeni parça daha albümde dinleyenleri bekliyor. Bu albüm bağımsız müzisyenin iki yıllık albüm sürecinin son noktası.

Müziğinde akılda kalıcı sözlerle birlikte daima sade ve orijinal melodileri tercih eden sanatçı, solo projesinde modern alternatif pop türünde parçalar icra ediyor. Albüm tarzına ilham veren sanatçılar arasında dünyanın önde gelen alternatif pop sanatçılarından Charlie Puth, Kazy Lambist, Tame Impala gibi isimler var.

Toplamda 12 parçadan oluşan albümün parça isimleri ise sırasıyla şöyle: “Bu Dünya Senin İçin”, “Haberi Yok”, “Belki O Gelir Geri”, ”Birden”, “Düşebilirdin”, “23”, “Pişmanlık, Her Yıl”, “Aklımda Bu Yaz”, “Her Şeyimle Sana”, “Sessizlik Biter Mi?”, “Sessizlik Biter Mi? – Slowed + Reverb”, “Birden (Akustik)”.

“Sessizlik Biter Mi? (Deluxe)”tüm dijital mecralarda yayında. Albüm için çekilmiş pek çok video klibi ve canlı klipleri izlemek için Ulaş Ekim’in YouTube sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

Ulaş Ekim'den "Sessizlik Biter Mi?" albümüne yeni bir bakış Şubat ayının ilk haftasında yayınlanan "Sessizlik Biter Mi?" albümü ile akıllara "Aklımda Bu Yaz", "Bu Dünya Senin İçin" gibi hitlerini dolayan Ulaş tekrardan kollarını sıvadı ve parçalar nihai hallerini Deluxe versiyonda bulmuş oldu. Bunlara ek olarak üç yeni parça daha albümde dinleyenleri bekliyor. Bu albüm bağımsız müzisyenin iki yıllık albüm sürecinin son noktası. Müziğinde akılda kalıcı sözlerle birlikte daima sade ve orijinal melodileri tercih eden sanatçı, solo projesinde modern alternatif pop türünde parçalar icra ediyor. Albüm tarzına ilham veren sanatçılar arasında dünyanın önde gelen alternatif pop sanatçılarından Charlie Puth, Kazy Lambist,…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*