EDİTÖRDEN
Anasayfa / Genel / Vincent Baykal Ada – Bu Son Değil

Vincent Baykal Ada – Bu Son Değil

Vincent Baykal Ada’dan yılın ikinci single’ı: “Bu Son Değil”

Vincent Baykal Ada, yeni single’ı “Bu Son Değil”i dinleyiciyle buluşturdu. “Bu Son Değil”, koşullar ne olursa olsun yola devam etme kararlılığını anlatıyor. İster bir sevgili veya bir arkadaş ilişkisi, ister kişisel olarak yüzleşmemiz gereken başka bir durum söz konusu olsun, iç değerlendirmelerimizde zaman zaman olguları inkar etme eğiliminde olabiliyoruz. Oysa her durumun olumlu ve olumsuz yönleri olabilir. Deneyimlerimizi bir bütün olarak ele aldığımızda, yolumuz açık aslında.

Vincent Baykal Ada’nın 2021’nin Ocak ayında çıkardığı “Odamda” single’ında olduğu gibi, parçanın mix ve mastering’i Haktan İlhan imzası taşıyor. Bununla birlikte şarkının müzik, söz ve düzenlemesi müzisyene ait.

Hakkında

Vincent Baykal Ada, müzik yolculuğuna 2009 yılında İstanbul’da kurulan Sapan ile başladı. Grubu ile bir albüm, birçok EP ve tekli yayınlayan, Efes OneLove ile Rock’n Coke dâhil olmak üzere, çeşitli festival ve mekânlarda sahne alan Ada, yoluna solo projelerle devam etme kararı alarak, müziğe yeniden döndü. Yoluna tek başına devam eden Ada, 2020 yılında sırasıyla “Il Etait Une Fois”, “For You”, “Kids Again”, “Your Name”, “Gölgeler”, 2021 başında ise “Odamda” adlı şarkıları dinleyiciyle buluşturdu.

 

 

 

 

 

Vincent Baykal Ada’dan yılın ikinci single’ı: “Bu Son Değil” Vincent Baykal Ada, yeni single’ı “Bu Son Değil”i dinleyiciyle buluşturdu. "Bu Son Değil", koşullar ne olursa olsun yola devam etme kararlılığını anlatıyor. İster bir sevgili veya bir arkadaş ilişkisi, ister kişisel olarak yüzleşmemiz gereken başka bir durum söz konusu olsun, iç değerlendirmelerimizde zaman zaman olguları inkar etme eğiliminde olabiliyoruz. Oysa her durumun olumlu ve olumsuz yönleri olabilir. Deneyimlerimizi bir bütün olarak ele aldığımızda, yolumuz açık aslında. Vincent Baykal Ada’nın 2021’nin Ocak ayında çıkardığı “Odamda” single’ında olduğu gibi, parçanın mix ve mastering’i Haktan İlhan imzası taşıyor. Bununla birlikte şarkının müzik, söz ve…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*