EDİTÖRDEN
Anasayfa / [PARANTEZ] / Kaç Canım Kalmış

Kaç Canım Kalmış

Kaç Canım Kalmış projesi, Ağustos 2012’de Yiğitcan Önal’ın tek başına başlattığı bir indie müzik projesidir. Soundcloud’da paylaşılan ilk şarkıya gelen olumlu tepkiler üzerine şarkı yapmayı sürdüren Yiğitcan, yer yer arkadaşı Melikhan Özer’in katkılarıyla “Banklarda mı Yatayım”, “Kafamı Hissetmiyorum” gibi şarkıları da 2013 başlamadan yayınladı. Projenin bilinirliği ve sosyal medyada paylaşılma sıklığı giderek arttı ve şarkıların tavrı ve tarzı da şekillenmeye başladı. 2014 yılında Yiğit şarkıların yeterli sayıya ulaştığını fark edince, 2012 ve 2013 yılında yaptığı şarkıları x3 isimli bir demo albümde topladı. Bu demo hala http://kaccanimkalmis.bandcamp.com adresinde ulaşılabilir durumdadır.

Kaç Canım Kalmış

Nisan 2014’te projeye Emre Perihan katıldı. Emre projeye dahil olduktan sonra şarkıların gitar ve baslarını düzenlemeye ve çalmaya başladı. Kaç Canım Kalmış, şimdilik üç kişilik bir proje olarak devam etmektedir.

Ritm gitar, vokal, söz müzikler: Yiğitcan Önal

Bas gitar, Ritm ve solo gitar: Emre Perihan

Klavye: Melikhan Özer

Kaç Canım Kalmış

 

FACEBOOK: https://www.facebook.com/kaccanimkalmis
SOUNDCLOUD: http://soundcloud.com/kaccanimkalmis

 


Banklarda mı Yatayım:

 


Doymadınız

 


Dayanamıyorum

 


İmdat Polis

 


Kafamı Hissetmiyorum

Kaç Canım Kalmış projesi, Ağustos 2012'de Yiğitcan Önal'ın tek başına başlattığı bir indie müzik projesidir. Soundcloud'da paylaşılan ilk şarkıya gelen olumlu tepkiler üzerine şarkı yapmayı sürdüren Yiğitcan, yer yer arkadaşı Melikhan Özer'in katkılarıyla “Banklarda mı Yatayım”, “Kafamı Hissetmiyorum” gibi şarkıları da 2013 başlamadan yayınladı. Projenin bilinirliği ve sosyal medyada paylaşılma sıklığı giderek arttı ve şarkıların tavrı ve tarzı da şekillenmeye başladı. 2014 yılında Yiğit şarkıların yeterli sayıya ulaştığını fark edince, 2012 ve 2013 yılında yaptığı şarkıları x3 isimli bir demo albümde topladı. Bu demo hala http://kaccanimkalmis.bandcamp.com adresinde ulaşılabilir durumdadır. Nisan 2014’te projeye Emre Perihan katıldı.…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.5 ( 5 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*