EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / #BirsenTezerYeniAlbümYapsın

#BirsenTezerYeniAlbümYapsın

Arşivimizde yer alan kendi çekimim kayıtları bir bir paylaşma ve daha fazla dinleyiciyle buluşturma fikrim hep vardı ama neyle başlayacağımı bilmiyordum.

Arşivi karıştırırken bulduğum bu iki kayıt beni tetikledi ve kendisini ne kadar özlediğimi bir kere daha fark ettirdi.

Dostum Zeki Çelik’in düzenlediği Yelda Karataş’ın sunduğu şiir akşamlarından birinin konuğuydu Birsen Tezer. Tamamen doğaçlama iki şarkı yorumlamıştı o gece. 2011 yılında Beyoğlu’nda küçük salaş bir mekanda toplanmıştık.

Samimi zamanlardı, hepimiz çok mutluyduk ve Birsen Tezer her zamanki gibi hep aşktı, hep heyecandı bizim için. Çekim kalitesi amatörce olsa da eminim buna aldırış etmeyeceksiniz. Bugünün profesyonel birçok çalışmasından daha samimi, daha gerçek çünkü.

Ayrıca kendisini çok özledik ve bu vesile zamanı gelmiştir de deyip yeni albümü için de hız kazanmaları yönünde bir tetikleme yaratmak istiyoruz. Bana kızabilir belki ama olsun daha fazla özlemelere dayanamıyoruz.

Bu vesile belki siz de #BirsenTezerYeniAlbümYapsın etiketini kullanıp paylaşabiliriz.

Kadri Karahan

 

Arşivimizde yer alan kendi çekimim kayıtları bir bir paylaşma ve daha fazla dinleyiciyle buluşturma fikrim hep vardı ama neyle başlayacağımı bilmiyordum. Arşivi karıştırırken bulduğum bu iki kayıt beni tetikledi ve kendisini ne kadar özlediğimi bir kere daha fark ettirdi. Dostum Zeki Çelik'in düzenlediği Yelda Karataş'ın sunduğu şiir akşamlarından birinin konuğuydu Birsen Tezer. Tamamen doğaçlama iki şarkı yorumlamıştı o gece. 2011 yılında Beyoğlu'nda küçük salaş bir mekanda toplanmıştık. Samimi zamanlardı, hepimiz çok mutluyduk ve Birsen Tezer her zamanki gibi hep aşktı, hep heyecandı bizim için. Çekim kalitesi amatörce olsa da eminim buna aldırış etmeyeceksiniz. Bugünün profesyonel birçok çalışmasından daha samimi, daha…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.65 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*