EDİTÖRDEN

GOSS

Kadıköy’den bağımsız synth-pop ikilisi GOSS ilk şarkıları “Anla”yı yayınladı.

Prodüktörlüğünü The Away Days’den Can Özen’in üstlendiği, söz ve müziği kendilerine ait olan şarkının klip çekimlerini yönetmen Barış Yoldaş ile Uludağ Milli Parkı’nda gerçekleştirdi. 8 ay süren uzun ve titiz bir çalışmanın ardından yayınladıkları şarkı, kişinin kendini kabulünden ve bunu dış dünyaya anlatmanın direncinden bahsediyor. Dark bir havaya sahip şarkıda synth melodilerine duygu yüklü gitarlar eşlik ediyor.

 

Hakkında

GOSS, İstanbul, Kadıköy’de kurulmuş bağımsız bir synthpop grubudur. Temelleri 2017 yılında Serkan Serter’in gitarda ve Gözde Oktaş’ın davulda olduğu rock grubuna dayanan GOSS, 2019 yılına gelindiğinde içinde pop, rock öğeleri ve synth barındıran yeni bir projeye evirilmiştir. Tarz olarak art rock, electronica ve indie rock’tan esinlenen grup, ikilinin farklı genre’lardan gelen müzik geçmişleriyle birleşerek özgün bir sound ortaya koymaktadır.

 

 

Facebook

Twitter

İnstagram

 

 

Kadıköy’den bağımsız synth-pop ikilisi GOSS ilk şarkıları "Anla"yı yayınladı. Prodüktörlüğünü The Away Days'den Can Özen’in üstlendiği, söz ve müziği kendilerine ait olan şarkının klip çekimlerini yönetmen Barış Yoldaş ile Uludağ Milli Parkı’nda gerçekleştirdi. 8 ay süren uzun ve titiz bir çalışmanın ardından yayınladıkları şarkı, kişinin kendini kabulünden ve bunu dış dünyaya anlatmanın direncinden bahsediyor. Dark bir havaya sahip şarkıda synth melodilerine duygu yüklü gitarlar eşlik ediyor.   https://www.youtube.com/watch?v=7zY5KE-8IwA Hakkında GOSS, İstanbul, Kadıköy’de kurulmuş bağımsız bir synthpop grubudur. Temelleri 2017 yılında Serkan Serter'in gitarda ve Gözde Oktaş'ın davulda olduğu rock grubuna dayanan GOSS, 2019 yılına gelindiğinde içinde pop, rock öğeleri ve synth…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*