EDİTÖRDEN
Anasayfa / Genel / Gülay – Aşk Olsun

Gülay – Aşk Olsun

Gülay “Gri Şarkılar” albümünün devamı niteliğindeki, sevdiği sanatçı dostlarının şarkılarından oluşan “Sarı Şarkılar” albümünü, geçtiğimiz yıl belirli aralıklarla single olarak yayımlamıştı.

Albüme ait son single’ı “Aşk Olsun”un da yer aldığı “Sarı Şarkılar”ın tamamı Pasaj Müzik etiketiyle sevenleriyle buluştu.

Ürettiği eserler ve güçlü yorumculuğuyla müzik dünyasının son 25 yılına damgasını vuran Gülay, 11 şarkıdan oluşan “Sarı Şarkılar” albümünden ilk single’ını Temmuz ayında yayımlamıştı. Albüme ait son eser ise sözü ve müziği Bahadır Sağlam’a ait “Aşk Olsun” oldu.

Unutulmaz eserlerin bir araya geldiği Sarı Şarkılar’da Gülay; Sezen Aksu, Altan Çetin, Fecri Ebcioğlu, Marc Aryan, Fikret Kızılok, Can Mutlu, Alper Arundar, Ahmet Hamdi Önal, Oktay Kaynarca, Ercan Saatçi, Bahadır Sağlam, Ferhat Tunç, Ogün Sanlısoy, Okan Atakay gibi değerli söz yazarı ve bestecilerin eserlerini yorumladı.

Harems stüdyolarında hazırlanan albümün kayıtları Mert Yüksel, miks ve mastering’i ise Evren Arkman tarafından yapıldı.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=UafFnVlMm90&ab_channel=netdm%C3%BCzik Gülay “Gri Şarkılar” albümünün devamı niteliğindeki, sevdiği sanatçı dostlarının şarkılarından oluşan “Sarı Şarkılar” albümünü, geçtiğimiz yıl belirli aralıklarla single olarak yayımlamıştı. Albüme ait son single’ı “Aşk Olsun”un da yer aldığı “Sarı Şarkılar”ın tamamı Pasaj Müzik etiketiyle sevenleriyle buluştu. Ürettiği eserler ve güçlü yorumculuğuyla müzik dünyasının son 25 yılına damgasını vuran Gülay, 11 şarkıdan oluşan “Sarı Şarkılar” albümünden ilk single’ını Temmuz ayında yayımlamıştı. Albüme ait son eser ise sözü ve müziği Bahadır Sağlam’a ait “Aşk Olsun” oldu. Unutulmaz eserlerin bir araya geldiği Sarı Şarkılar’da Gülay; Sezen Aksu, Altan Çetin, Fecri Ebcioğlu, Marc Aryan, Fikret Kızılok, Can Mutlu, Alper Arundar, Ahmet…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.78 ( 3 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*