EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Korhan Futacı – Karmaşaya Aşina / GTR Müzik

Korhan Futacı – Karmaşaya Aşina / GTR Müzik

Korhan Futacı’dan yeni albüm: Karmaşaya Aşina

Kendine has tarzıyla yıllardır müzik sahnesinde özel bir yer edinen Korhan Futacı, son zamanlarda jazz çalışmaları ve Haluk Bilginer ile düet yaptığı “Ah Güzel Kafam” adlı şarkısıyla ses getirmişti.

Uzun bir aradan sonra yayınladığı sözlü albümü Karmaşaya Aşina ise, 29 Nisan’ı 30 Nisan’a bağlayan gece yarısı tüm dijital platformlarda yerini aldı. Uzun zamandır sektörün bir çok talebine cevap veren GTR Müzik menajerlik şirketiyle yollarını birleştiren Korhan Futacı önümüzdeki süreçte GTR Müzik bünyesinde temsil edilecek. Yeni dönemdeki tüm projeleri ve albüm lansman konseri GTR Müzik tarafından takip edilecek.

Futacı’nın uzun zamandır birlikte çalıştığı müzisyen dostlarıyla kendi stüdyosunda kaydettiği albüm, 8 şarkıdan oluşuyor. Albümde ünlü yönetmen Onur Ünlü’nün sözlerini yazdığı “Ah Ederek Vah Ederek” ve Futacı’nın aynı zamanda eşi olan görsel sanatçı Seda Gazioğlu’nun sözlerini yazdığı “Çok Üzgünüm” gibi şarkılar dikkat çekerken, ünlü rapçi Gazapizm’le düet yaptığı “Bam Bam” ise enerjisi ile ön plana çıkıyor.

Sanatçıyı ve ekibini sahnede canlı seyrediyormuş hissi veren kayıt ve mix stili ile fark yaratan albüm, tüm müzikseverler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

 

 

Korhan Futacı’dan yeni albüm: Karmaşaya Aşina Kendine has tarzıyla yıllardır müzik sahnesinde özel bir yer edinen Korhan Futacı, son zamanlarda jazz çalışmaları ve Haluk Bilginer ile düet yaptığı “Ah Güzel Kafam” adlı şarkısıyla ses getirmişti. Uzun bir aradan sonra yayınladığı sözlü albümü Karmaşaya Aşina ise, 29 Nisan’ı 30 Nisan’a bağlayan gece yarısı tüm dijital platformlarda yerini aldı. Uzun zamandır sektörün bir çok talebine cevap veren GTR Müzik menajerlik şirketiyle yollarını birleştiren Korhan Futacı önümüzdeki süreçte GTR Müzik bünyesinde temsil edilecek. Yeni dönemdeki tüm projeleri ve albüm lansman konseri GTR Müzik tarafından takip edilecek. Futacı’nın uzun zamandır birlikte çalıştığı müzisyen dostlarıyla…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.75 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*