EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Sura İskenderli – Yok ( Ee daha daha nasılsınız?)

Sura İskenderli – Yok ( Ee daha daha nasılsınız?)

Yayınlamış olduğu iddialı projeleriyle sektörde adından sıklıkla söz ettiren başarılı ve genç sanatçı ”Sura İskenderli”; yeni şarkısı ”Ee Daha Daha Nasılsınız”ı müzikseverlere sundu.

Şarkılarıyla sektöre bambaşka bir yorum katan, yenilikçi soundlarla dikkat çeken ”Sura İskenderli”nin sözü ve müziği kendisine ait olan şarkı kısa sürede dijital platformlarda ve YouTube’da büyük ilgi gördü.

Sözleriyle olduğu kadar güçlü ve alışılagelmişin dışında sunulan altyapısını Dj Mulatto üstlenirken prodüksiyonda ise Orkhan Liftiyev’in imzası var.

Yaşamanın dile getirilemeyen tüm zorluklarını cesaretle kaleme alan ”Sura İskenderli”nin; ‘mükemellik arayarak canınızı sıkmayın, başarabildiğiniz kadar mutlu olun çünkü zaman fazla şans vermiyor’ notuyla başladığı videosu yorum ve beğeni yağmuruna tutularak şarkıyla kısa sürede sayısız TikTok çekildi.

”Sura İskenderli”nin yeni projesi ”Ee Daha Daha Nasılsınız” tüm müzik platformlarında yayında.

 

 

Yayınlamış olduğu iddialı projeleriyle sektörde adından sıklıkla söz ettiren başarılı ve genç sanatçı ''Sura İskenderli''; yeni şarkısı ''Ee Daha Daha Nasılsınız''ı müzikseverlere sundu. Şarkılarıyla sektöre bambaşka bir yorum katan, yenilikçi soundlarla dikkat çeken ''Sura İskenderli''nin sözü ve müziği kendisine ait olan şarkı kısa sürede dijital platformlarda ve YouTube'da büyük ilgi gördü. Sözleriyle olduğu kadar güçlü ve alışılagelmişin dışında sunulan altyapısını Dj Mulatto üstlenirken prodüksiyonda ise Orkhan Liftiyev'in imzası var. Yaşamanın dile getirilemeyen tüm zorluklarını cesaretle kaleme alan ''Sura İskenderli''nin; 'mükemellik arayarak canınızı sıkmayın, başarabildiğiniz kadar mutlu olun çünkü zaman fazla şans vermiyor' notuyla başladığı videosu yorum ve beğeni yağmuruna tutularak…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*