EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Abdullah İnal – 1 Bilsen

Abdullah İnal – 1 Bilsen

 

Türkiye’nin ileri gelen müzik otoritelerince beğeni alıp sanat camiasındaki ünlü isimlerin desteğini gören “1 Bilsen” Türkiye’de kendine has tarzını müzik ile birleştirerek kendi hayran kitlesini oluşturan Abdullah Inal, diskografisine eklediği ‘1 Bilsen’ adlı teklisini 1 Nisan 2021’de klibiyle birlikte tüm dijital müzik marketlerde yayınlamıştır.

Şarkı, online platformlara yüklendiği andan itibaren hem dinleyici kitlesi hem de Türk müzik piyasasının ileri gelen sanatçıları tarafından destek görmüştür. Abdullah Inal’ın alışkın olduğumuz batı sentezli global soundu bu şarkı özelinde Türk lokal müzik trendine hitap eden bir tarza oturtulmuştur. Yayımlandığı günden itibaren gelen erken istatistik verilerine istinaden şarkı sosyal medya ve Youtube aracılığıyla yüksek etkileşim almıştır.

 

 

 

  Türkiye’nin ileri gelen müzik otoritelerince beğeni alıp sanat camiasındaki ünlü isimlerin desteğini gören "1 Bilsen" Türkiye’de kendine has tarzını müzik ile birleştirerek kendi hayran kitlesini oluşturan Abdullah Inal, diskografisine eklediği ‘1 Bilsen’ adlı teklisini 1 Nisan 2021’de klibiyle birlikte tüm dijital müzik marketlerde yayınlamıştır. Şarkı, online platformlara yüklendiği andan itibaren hem dinleyici kitlesi hem de Türk müzik piyasasının ileri gelen sanatçıları tarafından destek görmüştür. Abdullah Inal’ın alışkın olduğumuz batı sentezli global soundu bu şarkı özelinde Türk lokal müzik trendine hitap eden bir tarza oturtulmuştur. Yayımlandığı günden itibaren gelen erken istatistik verilerine istinaden şarkı sosyal medya ve Youtube aracılığıyla yüksek…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*