Anasayfa / SINGLE / EP / Ahmet Akçakaya – Zaman Akıp Giderken

Ahmet Akçakaya – Zaman Akıp Giderken

Söz – Müzik: Ahmet Akçakaya
Elektrik Gitar: Kemal Güngören
Bas Gitar: Erol Sayın
Keyboard: Ahmet Ali Murat
Davul: Serhan Atıcı
Kayıt Stüdyosu: Alsancak Mavi Çatı Records
Cover Fotoğraf: Begüm Şaşmaz Yeşildağ

 

Kısa bir süre önce ilk teklisi “Zaman Akıp Giderken” ile müzik severlere ulaşan Ahmet Akçakaya müzik dünyasına merhaba dedi.

Çok küçük yaşlarından bu yana evrensel bir sahne hayali olduğunu ve bunu gerçekleştirmek için üreterek , yaşayarak ve yaşatarak kalıcı olmak hedefinde ilk adım olan bu teklisine gelen beğenilerden oldukça memnun olduğunu belirtti.
Sözleri ve müziği kendisine ait olan şarkılarıyla sevenlerine ulaşan müzisyen, ilerleyen zamanlarda sahne çalışmalarına da ağırlık vereceğini söyledi.

Ahmet Akçakaya, müzik çalışmalarının yanı sıra aynı zamanda Ege Üniversitesi’nde İşletme eğitimine de devam ediyor.

 

https://www.youtube.com/watch?v=yRli7hW2xos Söz - Müzik: Ahmet Akçakaya Elektrik Gitar: Kemal Güngören Bas Gitar: Erol Sayın Keyboard: Ahmet Ali Murat Davul: Serhan Atıcı Kayıt Stüdyosu: Alsancak Mavi Çatı Records Cover Fotoğraf: Begüm Şaşmaz Yeşildağ   Kısa bir süre önce ilk teklisi "Zaman Akıp Giderken" ile müzik severlere ulaşan Ahmet Akçakaya müzik dünyasına merhaba dedi. Çok küçük yaşlarından bu yana evrensel bir sahne hayali olduğunu ve bunu gerçekleştirmek için üreterek , yaşayarak ve yaşatarak kalıcı olmak hedefinde ilk adım olan bu teklisine gelen beğenilerden oldukça memnun olduğunu belirtti. Sözleri ve müziği kendisine ait olan şarkılarıyla sevenlerine ulaşan müzisyen, ilerleyen zamanlarda sahne çalışmalarına da…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*