Anasayfa / SINGLE / EP / Alp Murat Alper – Yol Yeniden

Alp Murat Alper – Yol Yeniden

İlk albümü “Mayısta Gönlüm Delidir” i 1992 yılında yayınlanan Alp Murat Alper’in uzun bir aradan sonra “Yol Yeniden” adlı şarkısı ve video klibi kalan müzik etiketiyle dijital platformlarda yerini aldı.

Söz: Cemil Gülüm

Müzik: Alp Murat Alper

Düzenleme & Mix: Tamer Süerdem

Stüdyo: Tim Music Production

Gitarlar: Tamer Süerdem

Flüt: Ali Otyam

Bağlama: Alp Murat Alper

Vokal: Canan sağar

Klip: Erkan güneş

Edip Akbayram, Banu Kırbağ, Sadık Gürbüz gibi birçok sanatçının bestelerini seslendirdiği müzisyenin bilinen çalışmaları arasında Güzel Günler Göreceğiz, Denize Dönmek İstiyorum, Yeni Gelen Güne Türkü, Güney Geceleri, Mayısta Gönlüm Delidir, Bir Öğrenci Yurdunda yer almaktadır. Kendisi ayrıca 2015 yılında Kent Şarkıları grubuna da konuk solist olarak dahil olmuş ve albümlerinde “Bir Başıma” isimli şarkıyı seslendirmiştir.

2016 yılında çıkaracağı ikinci albümünün hazırlıklarına yol arkadaşlarıyla devam eden müzisyen “Yol Yeniden” ile bizlere “merhaba” diyor.

iTunes

 

İlk albümü "Mayısta Gönlüm Delidir" i 1992 yılında yayınlanan Alp Murat Alper'in uzun bir aradan sonra "Yol Yeniden" adlı şarkısı ve video klibi kalan müzik etiketiyle dijital platformlarda yerini aldı. Söz: Cemil Gülüm Müzik: Alp Murat Alper Düzenleme & Mix: Tamer Süerdem Stüdyo: Tim Music Production Gitarlar: Tamer Süerdem Flüt: Ali Otyam Bağlama: Alp Murat Alper Vokal: Canan sağar Klip: Erkan güneş Edip Akbayram, Banu Kırbağ, Sadık Gürbüz gibi birçok sanatçının bestelerini seslendirdiği müzisyenin bilinen çalışmaları arasında Güzel Günler Göreceğiz, Denize Dönmek İstiyorum, Yeni Gelen Güne Türkü, Güney Geceleri, Mayısta Gönlüm Delidir, Bir Öğrenci Yurdunda yer almaktadır. Kendisi ayrıca 2015…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.82 ( 6 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*