EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Alpay Salt ile Davul Sohbetleri Devam Ediyor.

Alpay Salt ile Davul Sohbetleri Devam Ediyor.

Cangöz Performans Sahnesi ve Cangöz Müzik sunar:

Berke Özgümüş (Redd) moderatör Alpay Şalt

Redd, Bulutsuzluk Özlemi, Şenay Lambaoğlu, Selen Gülün, Keisa Brown gibi sahnelerimizin değerli sesleri ve gruplarıyla çalışmış, müzisyen ve eğitmen Berke Özgümüş Cangöz Performans Sahnesi’nde hem deneyimlerini paylaşacak hem de özel koleksiyonundaki Ludwig davul setiyle zaman içinde çalmış olduğu gruplardan seçme şarkıların analizini yapacak. Alpay Şalt moderatörlüğündeki renkli ve eğlenceli sohbet 6 Aralık Salı saat 16.00’da başlayacak. Tüm müzikseverlerin ücretsiz olarak katılabileceği etkinlikte yer sayısı kısıtlı olduğundan katılmak isteyenlerin info@cangozmuzik.com.tr e-posta adresinden rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Katılımcılara Cangöz Müzik mağazalarındaki seçili ürünlerde kullanabilecekleri %10 indirim kuponu verilecektir.

 

Berke Özgümüş:

1996’dan beri İstanbul’da pek çok farklı projede çalıştı. Bora USLUSOY’un “Umutsuz Aşk”, Mehmet GÜRELİ’nin “Odamda Yolculuk” ve “İplerin Kopuşu”, Bulutsuzluk Özlemi “20. Yıl Konseri DVD”, Şenay Lambaoğlu’nun “Başka Türlü Bir Şey”, REDD’in “Plastik Çiçekler ve Böcek”, “21”, “Prensesin Uykusu (Soundtrack)” , Hayat Kaçık Bir Uykudur” ,“Mükemmel Boşluk” ve “Yersiz Göksüz Zamanlar” adlı albümlerinde çaldı. 2000 yılında Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü’ne birincilikle burslu olarak girdi ve mezun oldu. 2000-2002 yılları arasında Darüşşafaka Lisesi’nin grup koçluğunu yapan ÖZGÜMÜŞ, 2006-2009 yılları arasında MODERN MÜZİK AKADEMİSİ kadrosunda davul eğitmeni ve müdür yardımcısı olarak görev yaptı. Bahçeşehir Üniversitesi Konservatuar Bölümü’nde ve stüdyosunda davul dersleri veren Berke Özgümüş müzik hayatını Redd grubunda sürdürmektedir.

Cangöz Performans Sahnesi ve Cangöz Müzik sunar: Berke Özgümüş (Redd) moderatör Alpay Şalt Redd, Bulutsuzluk Özlemi, Şenay Lambaoğlu, Selen Gülün, Keisa Brown gibi sahnelerimizin değerli sesleri ve gruplarıyla çalışmış, müzisyen ve eğitmen Berke Özgümüş Cangöz Performans Sahnesi'nde hem deneyimlerini paylaşacak hem de özel koleksiyonundaki Ludwig davul setiyle zaman içinde çalmış olduğu gruplardan seçme şarkıların analizini yapacak. Alpay Şalt moderatörlüğündeki renkli ve eğlenceli sohbet 6 Aralık Salı saat 16.00'da başlayacak. Tüm müzikseverlerin ücretsiz olarak katılabileceği etkinlikte yer sayısı kısıtlı olduğundan katılmak isteyenlerin info@cangozmuzik.com.tr e-posta adresinden rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Katılımcılara Cangöz Müzik mağazalarındaki seçili ürünlerde kullanabilecekleri %10 indirim kuponu verilecektir.   Berke…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*