EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Arman – Tane Tane

Arman – Tane Tane

 

“Darmadağın” adlı ilk çıkış şarkısıyla müzikseverlerin yoğun ilgisini gören, beğenisini kazanan genç müzisyen Arman, ikinci teklisi “Tane Tane” ile müzik dünyasında sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Arman’ın kendi yazıp bestelediği ve aranje ettiği şarkının kayıtları Beycan Dağcı ile yapıldı. Mix ve masteringini Koner Memili’nin yaptığı teklinin kapak tasarımı da 333artworks tarafından yapıldı.

Tane Tane’nin klibi, ülkemizin eşsiz doğa harikası güzelliklerinden Kocaeli Kandıra’da bulunan Pembe Kayalıklar’da Güneş Bakırcıoğlu yönetmenliğinde çekildi.

Arman, yağmur seslerini elektro gitar çığlığı ile harmanladığı “Tane Tane”’de dinleyiciye melankoli, hüzün ve pişmanlık duygularını aktarmayı hedefliyor. Şarkı başta çok naif ilerlerken bir anda gitar solosu ile karmaşıklaşıyor.

“Tane Tane” teklisi ve müzik videosu ile 01 Ekim Cuma gününden itibaren, tüm dijital platformlarda ve Esen Müzik YouTube kanalında müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=iJyCy-zARZo&ab_channel=EsenM%C3%BCzik   "Darmadağın" adlı ilk çıkış şarkısıyla müzikseverlerin yoğun ilgisini gören, beğenisini kazanan genç müzisyen Arman, ikinci teklisi "Tane Tane" ile müzik dünyasında sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Arman'ın kendi yazıp bestelediği ve aranje ettiği şarkının kayıtları Beycan Dağcı ile yapıldı. Mix ve masteringini Koner Memili'nin yaptığı teklinin kapak tasarımı da 333artworks tarafından yapıldı. Tane Tane'nin klibi, ülkemizin eşsiz doğa harikası güzelliklerinden Kocaeli Kandıra'da bulunan Pembe Kayalıklar'da Güneş Bakırcıoğlu yönetmenliğinde çekildi. Arman, yağmur seslerini elektro gitar çığlığı ile harmanladığı "Tane Tane"’de dinleyiciye melankoli, hüzün ve pişmanlık duygularını aktarmayı hedefliyor. Şarkı başta çok naif ilerlerken bir anda gitar solosu ile karmaşıklaşıyor.…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*