EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Ars Longa – Karavan

Ars Longa – Karavan

Rock müziğin aranılan gruplarından Ars Longa “Karavan” isimli yeni şarkısını yayınladı.

İstanbul Rock sahnesinin başarılı isimlerinden Ars Longa, “Karavan” isimli yepyeni şarkısıyla 10 Eylül Cuma günü tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.

“Karavan”ın söz, müzik, düzenleme, vokal, gitar ve baslarında Ali Sinan Çulhanoğlu yer alırken Tuba Gördes de yine söz ve geri vokalde karşımıza çıkıyor. Şarkının davulunda Mehmet Kemal Ülkenciler, video ve kapak tasarımında Gökçen Erkılıç imzası yer alıyor. Mix ve masteringi ise Deniz Ünlü ve Cem Büyükuzun üstleniyor.

2015 yayınladıkları profesyonel müzik camiasına adım atan Ars Longa grubunun “Günler” isimli ilk albümü, birçok müzisyen ve müzik yazarı tarafından yılın en iyi albümleri arasında gösterildi. “Yüreğim İmparator” isimli çıkış şarkısıyla tanıştığımız bu albümün ardından “Hayalet Radyo” albümü yayınlandı. Çok geçmeden “Günler”de yer almayan şarkılardan oluşan ve “Günlerin Eskisi” adı verilen bir toplama albüm de grubun diskografisine eklendi.

“Karavan”; GROW etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yayında.

 

 

Rock müziğin aranılan gruplarından Ars Longa “Karavan” isimli yeni şarkısını yayınladı. İstanbul Rock sahnesinin başarılı isimlerinden Ars Longa, “Karavan” isimli yepyeni şarkısıyla 10 Eylül Cuma günü tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı. “Karavan”ın söz, müzik, düzenleme, vokal, gitar ve baslarında Ali Sinan Çulhanoğlu yer alırken Tuba Gördes de yine söz ve geri vokalde karşımıza çıkıyor. Şarkının davulunda Mehmet Kemal Ülkenciler, video ve kapak tasarımında Gökçen Erkılıç imzası yer alıyor. Mix ve masteringi ise Deniz Ünlü ve Cem Büyükuzun üstleniyor. 2015 yayınladıkları profesyonel müzik camiasına adım atan Ars Longa grubunun “Günler” isimli ilk albümü, birçok müzisyen ve müzik yazarı tarafından yılın…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*