Anasayfa / SINGLE / EP / Berke Kan – Huysuz Bir Deli

Berke Kan – Huysuz Bir Deli

Ankara’da öğrenci olarak 3. yılını dolduran Berke Kan, 18 Temmuz itibariyle sözü ve müziği kendisine ait olan ilk şarkısı “Huysuz Bir Deli” ile tüm dijital platformlarda bağımsız olarak yerini aldı. Parçanın tüm performans icrası kendisine ait.

Sözlerde sık sık üstüne kafa yorduğu hayat ve sıradanlığı üzerine düşüncelerini paylaşan Berke, müzikal altyapıyı ise çoğumuzun hayatına benzer şekilde kendini tekrar eden ve gittikçe açılan bir riff üzerine kurdu.

Bugüne kadar cover yaparak sürdürdüğü müzik kariyeri için artık kendi besteleriyle tanınmayı hedefleyerek rock türü ve çevresinde üretim yapmayı amaçlayan müzisyen basit bir ev stüdyosu sistemi ile aldığı kayıtlarla müziğini olabildiğince profesyonel duyurmaya çalıştı.

Geleceğe dönük planı rock temelli farklı türlerde birkaç tekli daha yayınladıktan sonra bir albüm hazırlamak.
“Huysuz Bir Deli” Spotify ve Apple Music gibi ücretli dijital platformların yanı sıra, Youtube’dan da ücretsiz olarak dinlenebilir.

Ankara’da öğrenci olarak 3. yılını dolduran Berke Kan, 18 Temmuz itibariyle sözü ve müziği kendisine ait olan ilk şarkısı “Huysuz Bir Deli” ile tüm dijital platformlarda bağımsız olarak yerini aldı. Parçanın tüm performans icrası kendisine ait. Sözlerde sık sık üstüne kafa yorduğu hayat ve sıradanlığı üzerine düşüncelerini paylaşan Berke, müzikal altyapıyı ise çoğumuzun hayatına benzer şekilde kendini tekrar eden ve gittikçe açılan bir riff üzerine kurdu. Bugüne kadar cover yaparak sürdürdüğü müzik kariyeri için artık kendi besteleriyle tanınmayı hedefleyerek rock türü ve çevresinde üretim yapmayı amaçlayan müzisyen basit bir ev stüdyosu sistemi ile aldığı kayıtlarla müziğini olabildiğince profesyonel duyurmaya çalıştı.…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*