EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Bernadette Lara – Everlasting Hope

Bernadette Lara – Everlasting Hope

Jib Games’in yeni oyunu “Polity’nin şarkısını Bernadette Lara seslendirdi: Everlasting Hope.

Bu şarkı Bernadette Lara ve JIB Games ekibi tarafından Polity için yazılmıştır. Şarkı, bir yapay zeka sistemi olan Snotra’nın, bir yaşam yaratmaya çalıştığı bilinmeyen bir gezegene yolculuğunu anlatıyor. Buradaki fikir, insanlığa daha yakın bir şey oluşturmak için yapay zeka sistemine duygular vermektir: Umut, merak, şefkat, tutku, güven ve inanç. Şarkı, daha sonra herkesin yolculuğu haline gelen bu yolculuktaki bir topluluk içinde arzularına sadık ve şefkatli bir birey olmayı yansıtıyor.

Şarkının türü hakkında

Şarkı, alternative pop ve dream pop türündedir. Kullanılan enstrümanlar davul kiti, synthesizer, klavye ve vokaldir.

Bernadette Lara’dan şarkı hakkında

Everlasting Hope, kendimden başka birinin isteği üzerine yaptığım ilk şarkı. Benim için çok önemli bir çalışma çünkü bu şarkı vasıtasıyla aktarmaya çalıştığımız duygular oldukça değerli ve daha önce üzerine beste yapmadığım duygu durumları içeriyor, dolayısıyla alışılagelmiş Bernadette Lara sound’undan farklı bir tecrübe yaratıyor. Şarkının, oyunun vermeye çalıştığı mesajın insanlara ulaşması için iyi bir araç olmasını umuyorum.

Oyun yapımcısının şarkı hakkında düşünceleri

“Everlasting Hope” oyunumuzun hikayesini ve oyun üzerine inşa etmek istediğimiz fikirleri anlatıyor. Oyuncuların gizemli bir gezegende vatandaş veya başkan oldukları toplum, BD-2: Bir iş sahibi ve bir başkan olarak yeni bir toplum kurmanın yollarını öğrenmek. İyi organize edilmiş bir sistem ve nitelikli bir eğitim ile daha iyi bir gelecek diliyoruz. Eğitim, özellikle herkese mutluluk ve umut getirmenin anahtarıdır. RPG’mizdeki bu şarkı, BD-2’de yeni bir yolculuğa çıkmanın ve mutluluk getirmek isteyen her kalbe bir “Everlasting Hope” (sonsuz umut) ile ulaşma misyonunu gerçekleştirmenin bir hikayesi olacak.

 

 

Jib Games'in yeni oyunu "Polity'nin şarkısını Bernadette Lara seslendirdi: Everlasting Hope. Bu şarkı Bernadette Lara ve JIB Games ekibi tarafından Polity için yazılmıştır. Şarkı, bir yapay zeka sistemi olan Snotra'nın, bir yaşam yaratmaya çalıştığı bilinmeyen bir gezegene yolculuğunu anlatıyor. Buradaki fikir, insanlığa daha yakın bir şey oluşturmak için yapay zeka sistemine duygular vermektir: Umut, merak, şefkat, tutku, güven ve inanç. Şarkı, daha sonra herkesin yolculuğu haline gelen bu yolculuktaki bir topluluk içinde arzularına sadık ve şefkatli bir birey olmayı yansıtıyor. Şarkının türü hakkında Şarkı, alternative pop ve dream pop türündedir. Kullanılan enstrümanlar davul kiti, synthesizer, klavye ve vokaldir. Bernadette Lara’dan…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*