EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Can Bonomo – Dağ

Can Bonomo – Dağ

Rock müziğin başarılı isimlerinden Can Bonomo’nun ‘’Dağ’’ isimli yeni single’ı yayınlandı.

Sözü ve müziği Can Bonomo’ya ait olan Dağ’ın düzenlemesi Can Saban imzası taşıyor.

Kliple ilgili Can Saban; ‘’Zaman, mekan, değişim, satır satıryok olmak gibi kavramları çok da abartmadan anlatmaya çalıştık. Caravaggio’dan esinlendiğimiz ışık tasarımını sevgili görüntü yönetmenimiz Murat Tuncel ile uygulamaya çalıştık.’’dedi.

Kayıt, mix ve mastering’i The Fatlab’de Ali Rıza Şahenk tarafından yapılan parçanın kapak görseli, Can Bonomo imzası taşıyor.

Can Bonomo’nun Avrupa Müzik markası ile yayınladığı yeni şarkısı “Dağ” 26 Kasım Cuma günü itibariyle tüm müzik platformlarında yayında.

 

 

Rock müziğin başarılı isimlerinden Can Bonomo’nun ‘’Dağ’’ isimli yeni single’ı yayınlandı. Sözü ve müziği Can Bonomo’ya ait olan Dağ’ın düzenlemesi Can Saban imzası taşıyor. Kliple ilgili Can Saban; ‘’Zaman, mekan, değişim, satır satıryok olmak gibi kavramları çok da abartmadan anlatmaya çalıştık. Caravaggio’dan esinlendiğimiz ışık tasarımını sevgili görüntü yönetmenimiz Murat Tuncel ile uygulamaya çalıştık.’’dedi. Kayıt, mix ve mastering'i The Fatlab'de Ali Rıza Şahenk tarafından yapılan parçanın kapak görseli, Can Bonomo imzası taşıyor. Can Bonomo’nun Avrupa Müzik markası ile yayınladığı yeni şarkısı “Dağ” 26 Kasım Cuma günü itibariyle tüm müzik platformlarında yayında.   https://www.youtube.com/watch?v=aK7y0uIiWhs&ab_channel=MuzikPlay   https://open.spotify.com/track/4Q1E3fx7cvPHZUflFBaxz0?si=d3541fd38e6c49dc

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*