EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Can Bora Tanzer – Remember

Can Bora Tanzer – Remember

Can Bora Tanzer’in yeni albümü ‘Pretend’in ikinci teklisi olan ‘Remember’, Babürşah Tuğrul’un yönettiği live set eşliğinde  ‘Subroomer Records’ etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

Bünyesinde, hayatın tüm gerçekliğini reddetmiş insanın, tekrar bu gerçekliği sorgulamakla karşı karşıya bırakılması ile ortaya çıkan mücadeleyi barındıran ‘Remember’, etnik-elektronik ve klasik müzik ögelerinin Can Bora Tanzer’in vokalleriyle birleşmesiyle dinleyicisini içsel bir yolculuğa çıkarmayı hedefliyor.

 

 

 

Can Bora Tanzer’in yeni albümü ‘Pretend’in ikinci teklisi olan ‘Remember’, Babürşah Tuğrul’un yönettiği live set eşliğinde  ‘Subroomer Records’ etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında. Bünyesinde, hayatın tüm gerçekliğini reddetmiş insanın, tekrar bu gerçekliği sorgulamakla karşı karşıya bırakılması ile ortaya çıkan mücadeleyi barındıran ‘Remember’, etnik-elektronik ve klasik müzik ögelerinin Can Bora Tanzer’in vokalleriyle birleşmesiyle dinleyicisini içsel bir yolculuğa çıkarmayı hedefliyor.     https://www.youtube.com/watch?v=x3ze-oVWPsc&ab_channel=SubroomerRecords   https://open.spotify.com/track/3Ae7aVmpi74z1eN9MwFgqp?si=bd8a02c603cc459a

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*