EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Canan Sağar & Alp Murat Alper – Yan Koca Dünya

Canan Sağar & Alp Murat Alper – Yan Koca Dünya

“Ahım tutuştursun seni / Yan koca dünya” deyip dünyanın yanmasını istemek iyi bir istek değil elbet. Lakin böyle haller de var. Sıkıldığımız, bunaldığımız, dünya hallerini anlamaya çalışmaktan yorulduğumuz öyle zamanlar var ki insan kime, neye sesleneceğini bilemiyor. İşte böyle anlarda dünyanın kendisini karşımıza alıp dertleşmek, sitem etmek bir ihtiyaç çıldırmamak için. O kadar ah’lar alıyor ki bu dünya, sanki bir gün tutuşacak, yanacak gibi. Oysa bir bahçe olarak kalsa ve yanmasa ne iyi olur…”

Fono Müzik etiketi ile digital platformlarda yayınlanan çalışmanın sözleri Canan Sağar’a, müziği Alp Murat Alper’e, aranjesi Okay Barış’a ait.

Akustik gitar: Tamer Süerdem
Bas gitar: Murat Açıkalınyiğit
Flüt: Ali Otyam
Tuşlu çalgılar: Okay Barış

Mix-mastering: Tamer Süerdem
Kayıt: Tim Music Production
Fotoğraf: Gültekin Tetik
Kapak tasarım: Funda Özbek – Sibel Dinçkal

 

iTunes

"Ahım tutuştursun seni / Yan koca dünya" deyip dünyanın yanmasını istemek iyi bir istek değil elbet. Lakin böyle haller de var. Sıkıldığımız, bunaldığımız, dünya hallerini anlamaya çalışmaktan yorulduğumuz öyle zamanlar var ki insan kime, neye sesleneceğini bilemiyor. İşte böyle anlarda dünyanın kendisini karşımıza alıp dertleşmek, sitem etmek bir ihtiyaç çıldırmamak için. O kadar ah'lar alıyor ki bu dünya, sanki bir gün tutuşacak, yanacak gibi. Oysa bir bahçe olarak kalsa ve yanmasa ne iyi olur..." Fono Müzik etiketi ile digital platformlarda yayınlanan çalışmanın sözleri Canan Sağar'a, müziği Alp Murat Alper'e, aranjesi Okay Barış'a ait. Akustik gitar: Tamer Süerdem Bas gitar: Murat…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.93 ( 6 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*