Anasayfa / SINGLE / EP / Cansu Özcömert – No Boundry For Us

Cansu Özcömert – No Boundry For Us

“No Boundry For Us”, herkesin gözlerini kapattığı anda ki rüyalarında dolu dolu maceralar yaşadığı, yıldızların arasında kendini hayal ettiği, sınırların olmadığı uçsuz bucaksız boşlukta geçmişini ve kendini aradığı hayat. Herkesin kendine özgü cennet kavramı belki? Ya da bazen durup her şeyden bir anda uzaklaştığımız o düşünceler selinde kaybolduğumuz güzel hayaller. Bütün bunları kendine özgü tarzı ile anlatmaya çalıştığı Cansu Özcömert’in dört şarkılık bir mini albümü.

Müzisyen; fingerstyle çalım tekniği kullanılması, rock ritimlerinin olması, altyapıdan gelen sesler ile güzel ve keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Akustik gitarla alternatif tarzda harmanlanmış atmosferik bir altyapıda olan 4 şarkılık bir EP yolculuk.

 

 

 

 

"No Boundry For Us", herkesin gözlerini kapattığı anda ki rüyalarında dolu dolu maceralar yaşadığı, yıldızların arasında kendini hayal ettiği, sınırların olmadığı uçsuz bucaksız boşlukta geçmişini ve kendini aradığı hayat. Herkesin kendine özgü cennet kavramı belki? Ya da bazen durup her şeyden bir anda uzaklaştığımız o düşünceler selinde kaybolduğumuz güzel hayaller. Bütün bunları kendine özgü tarzı ile anlatmaya çalıştığı Cansu Özcömert'in dört şarkılık bir mini albümü. Müzisyen; fingerstyle çalım tekniği kullanılması, rock ritimlerinin olması, altyapıdan gelen sesler ile güzel ve keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Akustik gitarla alternatif tarzda harmanlanmış atmosferik bir altyapıda olan 4 şarkılık bir EP yolculuk.     https://www.youtube.com/watch?v=eBTrbQD2rHs&list=OLAK5uy_lRHreORuPoaqPn0ndqASrRT2xw9im0G_E&index=2&ab_channel=Cansu%C3%96zc%C3%B6mert-Topic…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*