EDİTÖRDEN
Anasayfa / Genel / Cemre Esel – Kayboldum Çoktan

Cemre Esel – Kayboldum Çoktan

Cemre Esel’in sözü ve bestesi kendisine ait olan ilk teklim “Kayboldum Çoktan”  tüm dijital platformlarda yayına girdi.

Eskişehir doğumlu Cemre Esel aktif olarak lise yıllarında sahne almaya başladı. Eskişehir Liseler Arası Sanat Müziği Yarışması’nda üçüncü olduktan sonra Üniversite için İstanbul’a gelen sanatçı 2017 yılında Haliç Üniversitesi Türk Müziği Konservatuarından mezun oldu.

Söz-müzik kendisine ait olan “Kayboldum Çoktan” parçası ile kariyerinin ilk teklisini çıkartan Cemre Esel , gelecek çalışmalarını da çok yakında sevenleri ile buluşturmaya hazırlanıyor. Şarkının aranjesi ve mix-mastering’i Burak Bedirli’ye ait.

08.02.1995 Eskişehir doğumlu Cemre Esel 2013 yılında Haliç Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarında öğrenim görürken enstrümanını kanun olarak belirledi. Esas tutkusu şarkı söylemek olan sanatçı kendi bestelerini ve şarkı sözlerini yazmaya başladı. Okul döneminden sonra Emre Yücelen, Can Bora Genç, Aylin Taşar gibi seçkin eğitmenler eşliğinde şan eğitimine devam etti. Endless Art Taksim, Bee Live, Aksi gibi mekanlarda sahne aldı. Müzik kariyerinin yanı sıra @Olayyerisanat youtube kanalından “3artı1” konsepti ile konuklu ve oyunlu bir talk show programı yapmaya devam ediyor.

 

 

 

Cemre Esel'in sözü ve bestesi kendisine ait olan ilk teklim "Kayboldum Çoktan"  tüm dijital platformlarda yayına girdi. Eskişehir doğumlu Cemre Esel aktif olarak lise yıllarında sahne almaya başladı. Eskişehir Liseler Arası Sanat Müziği Yarışması'nda üçüncü olduktan sonra Üniversite için İstanbul'a gelen sanatçı 2017 yılında Haliç Üniversitesi Türk Müziği Konservatuarından mezun oldu. Söz-müzik kendisine ait olan “Kayboldum Çoktan” parçası ile kariyerinin ilk teklisini çıkartan Cemre Esel , gelecek çalışmalarını da çok yakında sevenleri ile buluşturmaya hazırlanıyor. Şarkının aranjesi ve mix-mastering’i Burak Bedirli'ye ait. 08.02.1995 Eskişehir doğumlu Cemre Esel 2013 yılında Haliç Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarında öğrenim görürken enstrümanını kanun olarak…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*