EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Ceren Gündoğdu – Dünyada İkimiz

Ceren Gündoğdu – Dünyada İkimiz

Kendine özgü tarzı ve duru sesiyle adından sıklıkla bahsedilen Ceren Gündoğdu’nun yeni tekli çalışması “Dünyada İkimiz” video klibiyle birlikte tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Milyonlarca insanın, belirsizlik, yalnızlık ve korkuyla başa çıkmaya çalıştığı küresel salgın döneminde ortaya çıkan şarkının sözü ve müziği Ceren Gündoğdu’ya ait.

Dünyada İkimiz, her türlü zorlukla başa çıkabilme ve her şeye rağmen gülümseyebilme gücünün aşktan, aşkla bağlı olunan tek bir kişiden alındığını hatırlatıyor dinleyenlere.

Hızla tüketilen ilişkilerin aksine, kalıcı ve derin bir bağ kurabilmenin kıymetini vurgulayan şarkı nostaljik bir sound’a ve melodilere de göz kırpıyor.

Düzenleme ve prodüktörlüğünü “Cihan Mürtezaoğlu”nun üstlendiği “Dünyada İkimiz”in video klibi ise son zamanlarda birçok çalışmaya imza atan “Ahmet Can Tekin” yönetmenliğinde çekildi.

 

Söz ve Müzik: Ceren Gündoğdu

Düzenleme ve prodüktör: Cihan Mürtezaoğlu

Klasik gitar, Elektrik gitar, Elektrik Bas Gitar, Synthesizerlar: Cihan Mürtezaoğlu

Perküsyon: Abbas Karacan

Mix: Emre Nişancı

Mastering: Dinçer Demirci

Yönetmen: Ahmet Can Tekin

Fotoğraf: Ogün Akgül

 

 

Kendine özgü tarzı ve duru sesiyle adından sıklıkla bahsedilen Ceren Gündoğdu’nun yeni tekli çalışması “Dünyada İkimiz” video klibiyle birlikte tüm dijital platformlarda yerini aldı. Milyonlarca insanın, belirsizlik, yalnızlık ve korkuyla başa çıkmaya çalıştığı küresel salgın döneminde ortaya çıkan şarkının sözü ve müziği Ceren Gündoğdu’ya ait. Dünyada İkimiz, her türlü zorlukla başa çıkabilme ve her şeye rağmen gülümseyebilme gücünün aşktan, aşkla bağlı olunan tek bir kişiden alındığını hatırlatıyor dinleyenlere. Hızla tüketilen ilişkilerin aksine, kalıcı ve derin bir bağ kurabilmenin kıymetini vurgulayan şarkı nostaljik bir sound’a ve melodilere de göz kırpıyor. Düzenleme ve prodüktörlüğünü “Cihan Mürtezaoğlu”nun üstlendiği “Dünyada İkimiz”in video klibi ise…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*