EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Cinojunior – Mim

Cinojunior – Mim

Mersin çıkışlı prodüktör ve beatmaker kimliğiyle tanınan Cinojunior’un 2021 yılında çıkardığı ikinci albümü olan ‘’Mim’’ geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Cinojunior, albümü basit ama vurucu sample ve enstrümanlarla beslemek istediğini aktarırken kendisine vokalleriyle eşlik eden mc’leri seçme nedeninin müziklerinin samimi, aynı zamanda kimi çevrelerce mimli olmasıyla ilintili olduğunu belirtiyor.

Albüme, bir parçada plaklarıyla ruhunu hissettiren DJ Araz ve beş parçada bas gitar ile emeğiyle Arda Işık bulunuyor. Vokalleriyle eşlik eden isimlerse şu şekilde: Grejuva, Gramafonia, Senica Da Misfit, PH Clan, Saian, Gabiah ve Mehmet Toksoy.

 

 

Mersin çıkışlı prodüktör ve beatmaker kimliğiyle tanınan Cinojunior’un 2021 yılında çıkardığı ikinci albümü olan ‘’Mim’’ geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Cinojunior, albümü basit ama vurucu sample ve enstrümanlarla beslemek istediğini aktarırken kendisine vokalleriyle eşlik eden mc’leri seçme nedeninin müziklerinin samimi, aynı zamanda kimi çevrelerce mimli olmasıyla ilintili olduğunu belirtiyor. Albüme, bir parçada plaklarıyla ruhunu hissettiren DJ Araz ve beş parçada bas gitar ile emeğiyle Arda Işık bulunuyor. Vokalleriyle eşlik eden isimlerse şu şekilde: Grejuva, Gramafonia, Senica Da Misfit, PH Clan, Saian, Gabiah ve Mehmet Toksoy.   https://www.youtube.com/watch?v=g1V2LFQ4zuA&ab_channel=skylabm%C3%BAsicakollektiv   https://open.spotify.com/album/1DbaesM7AJt1W080pxScCo?si=qD6U5LvmQsGPhNtHxRtM4Q

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*