EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Coverz, “Kendinden Bir Parça” Sloganıyla Yayın Hayatına Yakında Başlıyor

Coverz, “Kendinden Bir Parça” Sloganıyla Yayın Hayatına Yakında Başlıyor

Coverz, söz ve müziği Emir Can İğrek’e ait olan ve 2019 yılının en başarılı şarkılarından biri olan “Nalan”ın Arapça cover’ını İmren yorumuyla dinleyici ile buluşturuyor.

Orijinal versiyonu YouTube’da 100 milyonun üzerinde izlenmeye ulaşan “Nalan”ın, İmren’in seslendirdiği Arapça versiyonunun klibi  Coverz etiketiyle 18 Haziran 2021 Cuma günü YouTube’da ve tüm dijital müzik marketlerde piyasaya çıkıyor.

2021 yılında kurulan Coverz, “kendinden bir parça” sloganıyla Türkiye’nin müzikle para kazandıran tek adresi olarak yayın hayatına yakında başlıyor. coverz.com adresinde yayında olacak  platforma üye olan kullanıcılar, platformda bulunan on binlerce lisanslı eserden istediği sanatçının şarkısını seçerek gönlünce yorumlayacak ve adil gelir dağılımının bir parçası olacak.

12 ay boyunca 100’e yakın sanatçı ile anlaşma yaparak birbirinden değerli eser sahiplerinin binlerce eserini sisteme dahil eden Coverz, şu ana kadar Haluk Levent, Soner Sarıkabadayı, Burak King, Coşkun Sabah, Gökhan Tepe, Kerem Ökten, Metin – Eda Özülkü, Ümit Sayın, Şebnem Sungur ve daha pek çok sanatçının eserini kataloğuna ekleyerek yorumcuların eserlere kolayca ulaşabileceği bir sistem ile müzik üretimini çok farklı bir boyuta taşımayı  hedeflemektedir. Eser sahiplerini en çok heyecanlandıran bir diğer konu ise Türkçe eserlerin farklı dillerdeki versiyonlarının yurtdışına servis edilecek olmasıdır. Böylece bugüne kadar Türkiye’de hit olmuş birçok şarkı diğer dillerde de yorumlanarak Dünya müzik piyasasında yerini alma fırsatı bulacak.

 

 

 

Coverz, söz ve müziği Emir Can İğrek’e ait olan ve 2019 yılının en başarılı şarkılarından biri olan “Nalan”ın Arapça cover’ını İmren yorumuyla dinleyici ile buluşturuyor. Orijinal versiyonu YouTube’da 100 milyonun üzerinde izlenmeye ulaşan “Nalan”ın, İmren’in seslendirdiği Arapça versiyonunun klibi  Coverz etiketiyle 18 Haziran 2021 Cuma günü YouTube’da ve tüm dijital müzik marketlerde piyasaya çıkıyor. 2021 yılında kurulan Coverz, “kendinden bir parça” sloganıyla Türkiye’nin müzikle para kazandıran tek adresi olarak yayın hayatına yakında başlıyor. coverz.com adresinde yayında olacak  platforma üye olan kullanıcılar, platformda bulunan on binlerce lisanslı eserden istediği sanatçının şarkısını seçerek gönlünce yorumlayacak ve adil gelir dağılımının bir parçası olacak. 12 ay boyunca 100’e…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*