EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Demet Evgar – Nanay

Demet Evgar – Nanay

Söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan Demet Evgar’ın ilk single çalışması ‘Nanay’ Aykut Gürel’in yapımcılığında yayınlandı.

2007’de yer aldığı Rock Müzikalleri’nden bu yana, oyunculuk kariyerinin yanı sıra şarkı söylemeye ve müzikal projeler geliştirmeye devam eden Demet Evgar’ın ilk single çalışması ‘Nanay’ müzikseverler ile buluşmaya hazırlanıyor. Sezen Aksu imzalı ilk single’ını yayınlayacak olan Demet Evgar’a düzenlemede Murat Acar eşlik ediyor. Parçaya çekilen klibin yönetmen koltuğunda ise Yiğit Evgar yer alıyor.

 

Nanay: Yalnızlığa Övgü

Söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait ‘Nanay’ı ilk dinlediği an, single yapma kararını verdiğini ifade eden Evgar, “Nanay için tek bir şey söyleme hakkım olsa ‘Yalnızlığa övgü’ derim. Ne kıymetlidir yalnızlığımız, kendimizi tanımak için ne önemli bir kapıdır. Ama bazen o kapıdan içeri girmeye korkar bir yanımız, sevdiğimiz insanın kendisiyle baş başa kalmak istemesi bile korkutur bizi. Halbuki ilişki içinde de insanın yalnız kalma hakkı vardır, böylece hem kendini hem de ilişkiyi büyütür. Yalnız kalmadan kalabalık olamaz insan. O yüzden kendinizin, sevdiğinizin yalnız kalmasına müsaade edin arada. Molalar iyidir, iyileştirir insanı” dedi.

Demet Evgar’ın daha önce Selen Öztürk, Serkan Keskin ve prodüktörlüğünü yürüttüğü Multitap ile yaptığı hafızalarda yer etmiş düetlerin yanı sıra ‘Aile Arasında’ filmindeki başarılı vokal performansı ve ‘Fark Etmeden’ şarkısı yorumu büyük beğeni toplamıştı.

 

 

 

Söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait olan Demet Evgar'ın ilk single çalışması 'Nanay' Aykut Gürel'in yapımcılığında yayınlandı. 2007’de yer aldığı Rock Müzikalleri’nden bu yana, oyunculuk kariyerinin yanı sıra şarkı söylemeye ve müzikal projeler geliştirmeye devam eden Demet Evgar’ın ilk single çalışması ‘Nanay’ müzikseverler ile buluşmaya hazırlanıyor. Sezen Aksu imzalı ilk single’ını yayınlayacak olan Demet Evgar’a düzenlemede Murat Acar eşlik ediyor. Parçaya çekilen klibin yönetmen koltuğunda ise Yiğit Evgar yer alıyor.   Nanay: Yalnızlığa Övgü Söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait 'Nanay’ı ilk dinlediği an, single yapma kararını verdiğini ifade eden Evgar, “Nanay için tek bir şey söyleme hakkım olsa 'Yalnızlığa…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*