EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Derin Sarıyer – Belki De Rüyaydı

Derin Sarıyer – Belki De Rüyaydı

Derin Sarıyer’den albümü müjdeleyen ilk single: Belki de Rüyaydı.

Derin Sarıyer müzik kariyerinin ilk uzunçalarını “Hayattasın Tedavisi Yok” adıyla 15 Mart’ta yayımlıyor.

SMM Label (Sony Music Media) etiketiyle çıkacak albümün öncü tekliği “Belki de Rüyaydı”, 8 Şubat Cuma günü tüm dijital platformlarda yerini aldı. Şarkının video klibi de aynı gün Sony Music Türkiye YouTube kanalında yayına açıldı.

“Belki de Rüyaydı”nın söz ve müziği “Hayattasın Tedavisi Yok” kapsamında ses veren tüm şarkılarda olduğu gibi Derin Sarıyer’in imzasını taşıyor. Albüm prodüktörlüğü ise Serkan Çeliköz tarafından yapıldı.

 

Söz – Müzik: Derin Sarıyer
Aranje: Serkan Çeliköz

Yönetmen: Irmak Altıner

 

 

Derin Sarıyer'den albümü müjdeleyen ilk single: Belki de Rüyaydı. Derin Sarıyer müzik kariyerinin ilk uzunçalarını “Hayattasın Tedavisi Yok” adıyla 15 Mart’ta yayımlıyor. SMM Label (Sony Music Media) etiketiyle çıkacak albümün öncü tekliği “Belki de Rüyaydı”, 8 Şubat Cuma günü tüm dijital platformlarda yerini aldı. Şarkının video klibi de aynı gün Sony Music Türkiye YouTube kanalında yayına açıldı. “Belki de Rüyaydı”nın söz ve müziği “Hayattasın Tedavisi Yok” kapsamında ses veren tüm şarkılarda olduğu gibi Derin Sarıyer’in imzasını taşıyor. Albüm prodüktörlüğü ise Serkan Çeliköz tarafından yapıldı.   https://www.youtube.com/watch?v=dPlcxG9bl9k Söz - Müzik: Derin Sarıyer Aranje: Serkan Çeliköz Yönetmen: Irmak Altıner     https://open.spotify.com/track/5d6I747c2QAzbUDUz3jLdZ?si=rBhWFWvHQCycPdImpm3O2w

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*